erkegi elle tatmin etme yollari

1.

el dışında başka bir uzuv kullanmadan erkeği cinsel açıdan doyuma ulaştırma, haberleşme, mekanik, elektrik, trik.

yollar şu şekildedir, kısmen alıntıdır.

penis sallama: penisi gövdesine parmaklarınız hafifçe dokunacak şekilde iki elinizin arasına alın. sonra penisi gövdesinden o elinizden bu elinize fırlatarak yakalayın ve hareketi tekrarlayın. bu özellikle penis henüz tam sertleşmemişken iyice sertleşene kadar bir süre uygulanabilecek bir teknikitir.

nokta çimdikleme : bir parmağınızı penisin alt yüzünde (sertleşmiş haldeyken size bakan yüzü) hafif ve ağır ağır gezdirin. eşinizden en çok uyarıyı hangi noktada hissetiğini söylemesini isteyin. bu noktayı çimdikleyin, sıkın, didikleyin ve okşayın.

sıkma : bir elinizle penisin gövdesini sarıp aşağıya penis köküne kadar sıvazlayın. bu eliniz taban olarak penisi dik tutarak orada aşağıda kalsın. diğer elinizle penisin gövdesi boyunca çeşitli yerleri ritmik olarak sıkın. sıkıp hemen ya da bir süre bekleyip bırakabilirsiniz. uygulayacağınız basınç eşinizin canını acıtmamalıdır. ne kadarının yeterli olduğunu ona sorabilirsiniz.

ateş yakma : penisi iki avcunuz açık şekilde avuçlarınızın arasına alın ve sanki bir çubuğu tahtaya bastırıp döndürerek ateş yakıyormuş gibi ellerinizi ileri geri hareket ettirerek penisi ovalayın. bunu yaparken bol kayganlaştırıcı yağ veya krem kulanın.

penis başı masajı : glans masajı deniyor buna. bir elinizle penisi baş kısmı yukarı bakacak şekilde dik tutun. diğer elinize iyice kayganlaştırıcı sürüp avcunuzun içiyle penisin baş kısmını ağır ağır ve dikkatli biçimde okşayarak masaj yapın. arada bir yön değiştirip ters tarafa okşayın.

iyi gelen sıvazlama : penis erkeğin karnına yaslanmışken bir elinizle testislerini (husye) avuçlayın. diğer avcunuzun dip tarafıyla penis boyunca yukarı aşağı sıvazlayın.

kıvır ve bağır : bir elinizle penisin gövdesini sarıp aşağıya penis köküne kadar sıvazlayın. diğer elinzile penisi tutup aşağı-yukarı giderken tornavidayla vida sıkar/gevşetir gibi elinizi bilekten çevirin. bunu penisi yalnız başparmak ve işaret parmağınızla kavrayarak da yapabilirsiniz bütün parmaklarınızı da kullanabilirsiniz.

tek yöne sıvazlama : start with one hand lightly grasping the top of the penis. then stroke the penis from the top, all the way to the bottom. when you hit the bottom, release the penis. meanwhile, bring your other hand to the top of the penis and repeat.

kitap desteği : ellerinizi sanki kitaplıkta bir kitabı dik durması için iki yandan destekleyen kitap destekleri gibi avuçlar birbirine bakacak şekilde bilekten kıvırıp penisi ellerinizin arasına alıp bastırın. şimdi ellerinizi yukarı aşağı oynatın.

kapı tokmağı : penisin başını yağlanmış küre şekline bir kapı tokmağını açıyormuş gibi tutup elinizi kaydırarak çevirin. sonra öbür tarafa çevirin ve böylece tekrarlayın. isterseniz diğer elinizle de penisin gövdesini tutabilirsiniz.

çifte büyü : ellerinize iyice kayganlaştırıcı sürüp penisi iki elinizle tutup kök kısmına kadar aşağıya sıvazlayın. eşinizin penisi iki elinizin üst üste geldiğindeki uzunluğu geçmiyorsa alttaki elinizi biraz daha aşağıya kaydırıp testislerini okşayıp avuçlayabilir, okşayabilirsiniz. penisi iki elnizle kavradıktan sonra tulumba basar gibi yukarı aşağı ellerinizi hareket ettirin. isterseniz ellerinizin biriyle yukarı diğeriyle aşağıya goğru da sıvazlayabilirsiniz.

sağma : bir elinizle penisi kök kısmına yakın kavrayıp aşağıdan yukarıya doğu sıvazlayın. en ucuna geldiğinizde durmayın ve penisi serbest bırakın. bu arada diğer elinizle penisin dibinden kavrayıp aynı hareketi bu elinizle da yapın ve bu hareketi tekrar edin.

sürekli giriş : bir elinizle penisin ucunu hafifçe kavrayın ve sonra yukarıdan aşağıya doğru sıvazlayın. her sıvazlamada eşiniz penisinin yumruğunuzun içine girdiğini hissedecektir. penisin baş kısmı avcunuzdan çıkmadan diğer elinizi öbürünün üstüne getirip diğer yumruğunuza girişini sağlarsanız ve bunu sürekli yapabilirseniz eşiniz vajina içinde sürekli daha derinlere giriyormuş gibi bir hisle uyarılacaktır.

halka : başparmağınız ve işaret parmağınızla bir halka yapın ve penisi o halkanın içinde yukarı aşağı pompalar gibi sıvazlayın. yukarı çıkarken penisin baş kısmına geldiğinizda halkayı daraltıp ortadaki deliği iyice kapatın. sonra siz aşağı inerken bırakın eşiniz de penisini ileri iterek halkayı açıp içine girsin.

gövde : penisin başına değmeden yalnız gövdesini sıvazlayın. bu sırada penisin başı iyice şişip rengi kırmızılaşacaktır. iyice parlak kırmzı olduğunda kapı tokmağı, penis başı masajı veya sürekli giriş tekniklerini uygulayın.

ispanyol usulü: bu teknik elle değil ama erkeğinizin penisini göğüslerinizin arasına alarak onu tatmin etmenizdir. çeşitli duruşlar ve pozisyolarda deneyebilirsiniz. penislerinin eşlerinin göğüsleri arasında sıkıştırılması, bu sırada arada bir yalanması ve göğüslerin arasnda ileri geri giderek eşinin göğüslerinde boşalmak pek çok erkek için çok heyecan vericidir. el tekniklerinin yanısıra boşalmadan önce son hareket olarak da uygulayabilirsiniz.

not: bu bilgi herkes için gerekliydi.

edit: tek yöne sıvazlama sadece ingilizlere özel bir harekettir, evde denemeyin.

amacım şuydu ki, "lan bunu yazıyorum ama, hepsini okuyan olur mu acaba" düşüncesi, okuyanlar varsa mutlaka biri arada ingilizce bir şeyler yazdığını farkedecekti, farketti, sevindim.ehu!! (bunların bağyan olması ayrıca güzel bir ayrıntı)

<bkz: sazan avı 2>

   yazamaz   26.04.2008 10:20 ~ 12:08
   #904664
2.

<bkz: haydar dümenin lafmacun yazarı olma olasılığı>

   prometheus   26.04.2008 10:33
   #904667
3.

"bu hafta cosmopolitan’da. ojenizi istemeyi de unutmayın!"

<bkz: penis harikalar diyarında>

   plebisit   26.04.2008 10:53 ~ 10:57
   #904681
4.

isviçreli bilim adamları birbirleriyle yaptıkları çok klinik deneyler sonucu bu yöntemleri bulmuşlar ve tüm insanlık ile paylaşmışlar.

   helen   26.04.2008 11:46
   #904713
5.

<bkz: sol kroşe>

oooh beyb!

   ecetemelkuran   26.04.2008 11:48
   #904715
6.

bi' tanesi ingilizce bilmeyenler tarafindan uygulanamiyor anlasilan:

--alinti--

tek yöne sıvazlama : start with one hand lightly grasping the top of the penis. then stroke the penis from the top, all the way to the bottom. when you hit the bottom, release the penis. meanwhile, bring your other hand to the top of the penis and repeat.

--bitti dagilin--

   cemkirik limon dilimi   26.04.2008 11:53
   #904717
7.

rehberin;

"tek yöne sıvazlama : start with one hand lightly grasping the top of the penis. then stroke the penis from the top, all the way to the bottom. when you hit the bottom, release the penis. meanwhile, bring your other hand to the top of the penis and repeat."

maddesinden oturup üşenmeden ingilizce’den türkçe’ye çevrildiğini anlıyoruz. artık çevirmenin kim olduğu muamma.

not: bu bilgi de herkes için gerekliydi. swh.

ek: <bkz: telepatik entryler>

   plebisit   26.04.2008 11:54 ~ 11:59
   #904718
8.

parmak atma: partnerinizi ters çevirin ve götünü parmaklayın. ibne ise keyif alacaktır.

<bkz: bana da bir arkadaş anlattı>

   pul koleksiyoncusu   26.04.2008 11:58
   #904719
9.

bu arada:

<bkz: muamele>

   ecetemelkuran   26.04.2008 12:00
   #904720
10.

aha da işin çıkış noktası;

<bkz: otuzbir>

   cloudy   26.04.2008 12:01
   #904721
11.

<bkz: sözlük okuyorum ve bilgileniyorum>

   trexxxxx   26.04.2008 12:01
   #904722
12.

<bkz: erkeği elde tutmanın yolları>

~boş bkz'ı dolduracak hayırsever tecrübeli vatandaşlar aranıyor. ilk artısı hazır.~

   plebisit   26.04.2008 12:08
   #904728
 
reklamı kapat

yazdır