erkeklerin zaaflari uzerinden para kazanmanin kolayligi

1.

biraz karışık oldu di mi?

şöyle açıklayayım; bahsettiğim şey orospuluktan çok, bu bilimum sitelerde gördüğümüz "esra istanbul'da kendine seks partneri arıyor", "kezban bu gece adeta yanıyor", "meral seni istiyor!!" temalı şeyler. aga ayıptır be! cidden ayıptır. hayır şunlara inanıp giren var, ona yanıyorum askldjasf.

adam gibi gir pornonu ne bileyim bi şeylerini izle çık. yegane seks partnerin elinle olan birleşimini gerçekleştirip orgazmını yaşa ve git. neden daha fazlasını istiyorsun birader? bu çaresizce baktığın ekran sana o görüntülerden daha fazlasını veremez ki, vermedi ve vermeyecek yani.

aga onu da geçtim, şu penis büyütme olayları da garip. önce insanları büyük penisin makul olduğuna inandırıp, sonra "aa zikiniz mi küçük, aman da kıyamam pipiniz mi ufak" tripleriyle kandırdılar. ya sikeyim kanılıyor. hayır bakıyorum önceleri büyük küçük ayrımı yapmayan hatunlar bile bu yolla kandırıldı ve "büyük" düşkünü oldular. olm yapmayın lan yok öyle bi şey, gelmeyin bu tuzaklara. kapitalizmden hep valla askldjasfjakjsf.

şunları söylüyorum son kez; zikiniz küçük, orta veya büyük farketmez, devasa bi zikim yok ama mutluyum ve dert etmiyorum. bi mandingo'ya özenmedim hiçbir zaman. ama istediğim zaman bi kıza mandingo'nun yaşattığından daha fazlasını yaşatabilirim. heralde yaşatırım ne bileyim askjdahs. bi de bu internetten kendinize seks partneri bulmanız biraz zor. hele o lafmacun'da da bulunan "partner mi arıyorsunuz?" temalı reklamlardan imkansız. ancak eliniz yüzünüz düzgünse, sosyomat'tan veya işte sözlüklerden falan düşürebilirsiniz. bak o olabilir. ona şeyapmam.

   entry girmekse mesele gel beni kesele   08.05.2009 23:40
   #1368510
2.

eminim bir erkek tarafından keşfedilmiştir ilk olarak.
sonra gelsin erotik shoplar, gitsin partner siteleri.

cinsel zaafiyetler cinsiyet ayırt etmez aslında. ben bundan yıllar sonra, kadınlara yönelik bu istismarın daha da ön plana çıkıp, biz erkeklerin, istenilen, arzu edilen taraf olacağına inanıyorum. peki bunu ben görebilecek miyim ? genel olarak hayır. ama özel olarak kendi bireysel hayatımda bu zaten hep böyle. burdan yola çıkarak ulaştım zaten az önce okuduğunuz öngörüye. ben seçilmem seçerim şladşlidlş.

   di mi benjamin   08.05.2009 23:47
   #1368532
 
reklamı kapat

yazdır