escinsellerin imam nikahindan faydalanamamasi

1.

her kuluna eşit davrandığı iddia edilen tanrı kavramının çifte standartı.

* adamlar birbirini görmüş, begenmiş ve sevmişler. farzedelim bu çift oldukça inançlı, ve müslümanlığın gereklerini harfiyen yerine getiriyorlar. fakat ortada, tanrının buyruklarını insanoglunu deklare ettiği kutsal bir kitap var.bu kutsal kitaba göre eşcinsellik başlı başına günah ve ayrıca, eşcinsellerin cennette yerinin olmadıgı kuran ı kerim'de açıkca vurgulanmıştır.

hal böyle iken, 5 vakit namaz kılıp müslümanlığın gereklerini yerine getiren bu insanlara öcü muamelesi yapılmasına karşıyım.bir fahişe, bir katil ya da bir muşrik kelime i şahadet getirerek müslüman olabilmektedir.tövbe ederek günahlarından arınmasa da cezai şartında bir hafifleme, bir indirim söz konusu. tövbe edip müslümanlığı şeçmek dahi sevap. döt ziktirmek, cinayet işlemekten daha mı günah? akıl var mantık var lan. günahların enbüyüğü tanrının yarattıgı cana kıymaksa eger, bir katilin dahi cennette yer bulma ihtimali olabiliyorken, günümüzde hastalık olarak nitelendirilen eşcinselliğe bu muamele neden?

hadi geçtik fahişesini, katilini ya da dinsizini (!) sırf döt ziktiriyor diye cennette yeri olmayan bu insanlara buradan seslenmek istiyorum.bırakın oglum namazı, niyazı, ihsanı, nerde akşam orda sabah takılın ama korunun.

süphesiz eşcinsel oldugunuz için sizi insan yerine koymayan insan müsvetteleri olacaktır. cinsiyet ayrımcılığı yapan yaratıcı kavramının, yarattıgı iddia edilen ademoglundan da farklı bir anlayış beklemeyin.

demem o ki; kafanıza göre takılın efendiler.grup yapın, zenci arkadaşlarınız olsun, etek giyin, sutyen takın nasıl rahat ediyorsanız umarsızca yaşayın. muhtemelen göte giren girmiştir şimdiye kadar. en fazla bir kere daha domalmak zorunda kalırsınız. ha ortam sıcak olacakmış diyorlar. ona göre sadizme, mazoşizme yönelerek bedeninizi de alıştırabilirsiniz.

   hazreti muhabbet   24.11.2007 19:15 ~ 26.11.2007 12:48
   #739389
2.

yalandır.

günah olabilir, cennet'e girme hakları yok sayılabilir, ama 'nikah kıydıramazsınız' diye bir şey denmemiştir.* günahı boynuna olmak kaydıyla, 'biz birbirimizi eş seçtik' duyurusunda bulunan eçcinsel çiftler dinen evli saylılır.

belediyenin verdiği yetkiye dayanarak nikah kıyan adamlarda böyle bir hakkın bulunmadığı laik ülkede, tutup da dinsel nikah konseptinde bunun neden ayrıca vurgulanmadığını sorgulamak başlı başına bir şakadır ayrıyetten.

bu arada: muhabbet'in tanrı ve peygamber katmanlarını kullanmayarak, sanki sıradan bir insanmış gibi görüş bildirmesi de pek tuhaf oluyormuş. karizma gitti.

   ozel kurmay baskani   25.11.2007 14:18 ~ 14:20
   #740231
 
reklamı kapat

yazdır