eskimotube un erisime kapatilmasi

1.

ulan, iki sikindirik dizi videosu izleyeceğiz diye youtube kapandığında herkes ayağa kalkıyor bu memlekette. çoluk çocuk blog tutacağız diye blogspot erişime kapanınca kendini bilişim daire başkanlığı kapısına zincirleyen adamlar gördüm ben. yapılsın tabi bunlar, itirazım yok. hatta açılana kadar açlık grevi eylemi bile bekliyorum ama henüz çıkmadı.
gel gör ki tüplerin tüpü, delikanlının galaksi rehberi eskimotube kapanmış da haberimiz yok. hiç kimse de çıkıp dememiş arkadaş, bu tüp niye kapandı, devlet abazan gençliğe seçimlerden önce hatun yardımı mı yapacak, manuel doyum tarihe mi karışıyor, 3 g ihalesi kimde kaldı, ne olacak bu memleketin hali?

kendimi duş alırken suyu kesilen adam gibi hissettim. hani tepeden tırnağa sabunlusunuzdur da iki gıdım su bulamadığınız için öylece beklersiniz mal mal.

türk gençliğinin sikinden elinizi çekin artık be! yarın yeni bir tube çıkar nasıl olsa ama eskimotube.com'un yerini tutar mı ulan allahsızlar!

dünyanın tüm abazanları, kardeşlerim, lütfen buraya diktiğim sancağımın gölgesinde birleşiniz! bu haksız zulme dur diyelim! dün youtube gitmişti, bugün eskimotube gitmiş, yarın kimbilir başka neleri götürecekler!

   nicholai alexandrovic hel   19.01.2009 11:04
   #1165487
 
reklamı kapat

yazdır