esprilerin bulundugu yer

1.

nerden buluyorsunuz bu esprileri sorusunun cevabının olduğu yerdir. belirgin bir yer olduğu söylenemez. kimi zaman tozkoparan'da bulunur kimi zaman ise ısparta'da. her an her yerden espri çıkagelir.

cep telefonu kullanımının yasak olduğu bir yerde çalan telefonunu kapatmaya uğraşırken gelen tepkilerin üstüne " nerden kapanıyo bu mına kodumun telefonu " diye bağıran bir adamla aynı ortamda bulunmak, espri aramaya zahmet ettirmeyi bile gerektirmez mesela...

biraz da şans meselesidir. içinde bulunduğunuz ortamda aslında öyle espriler dönüyordur ki, yapmanız gereken tek şey balık tutar gibi onları avlamak ve cebinize koyup uygun yerlerde kullanmaktır.

sözlük sitelerini ele alacak olursak ; en durgun anınızda birden bire alo hazreti muhabbet fetva hattı diye bir başlık gözünüze çarpıverir. o başlık altına girip " sen kimle daşşak geçiyosun lan bilmemne yaptımın ibnesi " bkz'ı vermektense, geyiğe alet olur biraz gülersiniz.

ha sonra bu güldükleriniz yüzünden ekstra 7 sene daha mı yanarsınız? orası artık sonra düşünülecek iş. 777 sene yanacağı kesin olan bir adam zaten 7 sene daha yanmayı pek iplemez.*

   cayvesigara   20.11.2007 21:37
   #733963
2.

<bkz: kıç> * *

   yadigar ucanpehlivan   20.11.2007 21:38 ~ 21:39
   #733968
 
reklamı kapat

yazdır