evcilikte esas kizin kopegi rolunu oynamak

1.

ya eyvallah. ben bu gerçeği yıllardır, ki bu yıllardır tabiri bi 13-14 seneye falan tekabül ediyor, herkesten sakladım. zaten bu evcilik oyununun üyeleri de kendi hayatlarını kurmuş, okullarını okuyan ne bileyim işte takılan insanlar şu an. hiçbiriyle görüşmüyorum.

ancak freud ne demiş? küçüklükte demiş yaşadığınız olaylar, yaptığınız gerzeklikler, ne bileyim "mallıklar" ilerde karşınıza dikilir sik gibi kalırsınız ortada. o yüzden demiş çocukluğunuzu doğru düzgün yaşayın, salak salak işlere bulaşmayın demiş. ne de güzel demiş. freud kardeşimizin ne kadar ulvi bir adam olduğunu size biraz sonra anlatacağım olaydan rahatça anlayabileceksiniz.

ne diyorduk yahu, şimdi biz evcilik oynuyoduk. leventteyiz, lojmanlarda işte. orda da bi kız var böyle ama içim gidiyor, yaş 8 9 falan, yeni sünnet olmuşuz. bi kız var, bizim apartmanın en üst katında oturuyor idi, yahu ben bu kıza aşığım. hiç unutmam, parlak gri ayakkabıları vardı. eyvallah.

neyse işte dansa davetler, yerden yüksekler falan gırla gidiyor. ha bi de şey vardı ali baba ali baba saatin kaç. ulan ne saçma oyundu be ahha.

velhasıl-ı kelam bi gün evcilik oynuyoruz, işte herkes rollerini aldı falan, o oyuncak şeklindeki çay bardakları bilmem neler. ben de bekliyorum ki esas kızın kocası falan olacağım. hiç olmadı babası, kardeşi falan. bi baktım bana köpek rolünü uygun görmüşler. ya dedim amına koyim, değer be senin için köpek bile olurum. işte kabul ettik falan, boynuma bi ip geçirdiler, oynadık rolümüzü. havlıyoruz falan. ulan ilerde zengin bi iş adamı falan olsak geçmişteki kara lekeye bak amına koyim. o evcilik oyunundaki insanları bulup imha etmek gerek aslında. sikeyim be.

aranızda hala çocuk olanlar varsa, bu yazıdan bolca ders çıkarsınlar. 4-5 defa falan okusunlar en azından. çok ciddiyim yahu.

   entry girmekse mesele gel beni kesele   08.11.2009 18:05
   #1724041
2.

-mithat pantolonuna n'oldu?
-ouhhhfff vööff!!!
-sanırım mithat bize bir şey anlatmaya çalışıyor?
-aaaa donumu giymeyi unutmuşum...
-he..he..he..he.. *

   eccalimre   08.11.2009 18:12 ~ 18:12
   #1724052
 
reklamı kapat

yazdır