eylemlerde cocuklari kullanip muslumanlar subyancidir demek

1.

evet islam´da adet görmüş her kadın, akılbaliğ olmuş her erkek mükelleftir ve evlenmelerine cevaz vardır. bencesini tartışmıyorum, müslüman da değilim.
ama doğal olan bir şey var, yumurtalıkları olgunlaşmış bir memeli canlı ile sperm üretebilen memeli türü erkekler birbirlerini beğenip bir araya gelebiliyorlar.(yazar burda tüm memelileri kastediyor, aranızdan kadınları memeli olarak gördüğümü sanacak mallar içindir bu parantez)
şimdi ortada böyle bir doğa geleneği var.

bir de bildiğim tüm memeliler, yaşam mücadelesindeki kavga veya savunmalarında eniklerini(yavrularını veya) kavgadan şiddetten uzak tutarken, çocuklarını çatışmada kalkan yapan, onların ellerine taş tutuşturup düşmanlarına saldırttıran memeli türü bireyleri/aileleri var.(kastedilen türün bazı birey ve aileleri)

sorarım size hangisi doğal, hangisi kalleşçe?

darwin´den kopya çekebilirsiniz, hafızasız hesap makinası serbest, sınav başladı başarılar.

   buyuk resmi cizen adam   31.01.2010 23:33 ~ 23:35
   #1906555
2.

<bkz: bari imla hatalarından ayar verin lan>

   buyuk resmi cizen adam   31.01.2010 23:44
   #1906605
3.

nokta yerine geçen cümle.

bazı şahsiyetsiz şahısların işlerine gelmeyip cevap vermedikleri sözcük öbeği.

sade edit:harbi baya var böyle önce havlayıp sonra sustukları entrylerden.

   eussstas   31.01.2010 23:51 ~ 02.02.2010 19:22
   #1906631
4.

şerefsizliğin önde gidenidir.

bunu diyecek yok mu laağn?

   full akbilin gucu adina   31.01.2010 23:52
   #1906636
5.

hayatta masumların çıkar amaçlı kullanılmasina ve bunun kendi çıkar ideoloji görüş vs için çarpıtılmasına en güzel örnek...

dünyada en kirlenmemiş yaratilmislardır çocuklar...fikirleri düşünceleri kendine özgü yaşam tarzları kendine ait birer anne babadan ortaya çıkmış olsalar da,çocuklarını herhangi bir gösteri yada zarar görebilecekleri herhangi bir yerde kullanıyor ve / veya kullandırıyor olmaları,buna izin veriyor göz yumuyor olmaları düşünülemez....eğer bir insan evladıysalar...tertemiz dünyalarında herşeyi bir oyun olarak gören sübyanların her neye karışmış olurlarsa olsunlar suçları var midir?yoksa onların bu hayatta ne kadar kıymetli olduklarını unutan anne-babalar mi suçludur? yada ailelerin hayatta en kıymetlilerini dahi unutmasını sağlayacak kadar acılara çaresizliklere boğan görevliler mi? kanunlarda nizamlarda olmamasına rağmen politika olması gerekçesi ile görevlilere görevleri olmayan şeyleri yaptıran devlet mi?nereden tutulursa tutulsun insanın elinde kalırken güzel ülkemde yaşananları niye çıkar sahipleri istedikleri gibi kullanmasın?
bir laf vardır "vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır"
ınsanlar üzerine dusenleri görevlerini sorumluluklarını -ana babalık dahil- doğru dürüst yapsalar ne çocuklar taş atar ne de müslümanlar sübyancı olarak atfedilir...

   truly madly deeply   01.02.2010 00:47
   #1906779
 
reklamı kapat

yazdır