fanteziler portali lafmacun

1.

şimdi kızan olacak ahanda aq sen eksiktin diyecekler vardır.biliyorum canlar.ben eksiktim geldim lakin hayal kırıklığımı ayaklarınızın dibine fırlatıp bas bas bağıracağım.
canlar başka bir yerde yazan biri değilim kızlığımı bu lafmacunda bozdurdum.çok güzel anılarım olacaktı güzel yazılar okuyup belki de farkındalığımı arttıracaktım belki bilmediğim koklamadığım omuzuna başımı koymadığım yazarın yazısı ile acılarım dinecekti belki belki güzel bir yazı okuyup yolladığım güvercinin ayağına müteşekkirliğimi iliştirecektim.umut vardı bende.güneşli yazılar okuyacaktım.herkesin bir oraya bir buraya ülkenin en derin meselelerinde belki en aklı selim fikirlerle burda el sıkışacaktım.
kimse bilmez ben bilirim.çok sağlam yazan biri değilim yaşadığımı yüzüme akıtıp damıtıp en saf haliyle gösteririm lakin yazamamam okuyamadığım anlamıa gelmiyor okuduğumun kaliteli tatlı lezzetli sağlam temellere dayanıp dayanmadığını çözebiliyorum.
lafı geveledim canlar.pat diye yüzümüze vurmak istemiyorum.yüzümğze diyorum çünkü ister istemez geyiklerin içine sen de giriyorsun ben de giriyorum.birlikte okuyup birlikte yazıyoruz en son tahlilde.
umudum kırıldı üzüldüm şevk kalmadı.çekip gitmek var ama her şeye rağmen umut taşıyorum belki belki diye.bekaretini geçmişini bilmediği sadece bedeli ödenip alındığı için dünyanın en namussuz en adi şerefsiz insanına bütün saflığı sarsılmaz bir itaati ile sunup gerçeği gördükten oturup bütün hayallerini umutlarını çocukluğundan kalma kutuya dolduran gelin gibi hissediyorum.eskisi gibi gelmiyorum şevkle.kendimden emin güzel şeyler bulacağım ümidyle çalmıyorum artık ben geldim butonuna.
peki nedir beni derin derin düşünmeye hayallerimi klozete atıp sifonu çekmeye götüren durum.çok basit ve öz aslında.
açılan başlıkların çok fantazik olması ve bir kelime değiştirlip tekrar tekrar önümüze atılmasıdır.yani biri '' pkk nın kürtlerle ilişkisi'' diye bir başlık atar ondan sonrasını sorma okuma gitsin.o pkk 72 milletle ilişkisi alakalı alakasız tartışılır;açılır.
evet derine inmek güzel bir şey resmi netleştirir ama yapmayın canlar bu işi abartıp pkk nın kutup ayıları ile ilişkisine kadar götürüyoruz ve bundan daha vahimi artık konu pkk kutup ayısı ilişkisinden çok kutup ayısının ramizle ,polat alemdarla,behlülle ,şehrazat ile ilişkisine geliyor ve artık fantazi fikirler yuvasına dönüşüyor lafmacun,elle tutulur bir yanı kalmıyor.
üzülüyorum heyecanım kaçıyor çünkü belli o konu artık kutup ayısı ve rte ilişkileri üstünde dolanıp duracak.
artık değişik bir şeyler yapmanın vakti geldi.hadi canlar bokunu çıkarmadan en uç düşünceleri bile konuşalım ama bokunu çıkarmadan.
ağlıyorum bazen böyle görünce sizi.üzmeyin beni.

   karnavore   23.12.2009 16:36 ~ 16:40
   #1811683
 
reklamı kapat

yazdır