farkli nickle baslangic yapanin eski nickini ifsa etmek

1.

bunu yapan bir yazarsa vahim, moderatör ise çok daha vahim. lafmacun org moderasyonunun revize edilmesi gerekliliğini tekrar masaya yatırmamız gerekiyor anlaşılan.

aranızdaki cıvık ilişki yumağına son verip ne zaman profesyonel yönetici gibi davranacaksınız?

eski nickimin, kimi yazarlar üzerinde yarattığı nefretin ulaştığı boyutu hakkında derin kaygılarım var ise, eski accountumu kendi rızamla kapattırıp, yeni bir account ile yeni bir başlangıç yapmayı düşünmüş isem, emin olun bu kararı vermemde “can güvenliğim” etkin rol oynamıştır.

amacım, ara sıra vakit geçirdiğim lafmacun org’un zivesine katılmak ve yazarlarıyla tanışmak olamaz mı? beni bu hakkımdan mahrum etmeye hangi moderatörün hakkı var?

hayır neden ima yoluyla deşifre ediyorsun? diret yazsaydın bu mukaddes şahıs hz muhabbet sav'dır diye. ne farkı var?

müşterisinin kişisel bilgilerini başka birine ifşa eden banka görevlisiyle senin aranda fark var mı comme?

ve sen bir moderatörsün.

   sami winchester   23.09.2009 17:02 ~ 17:04
   #1624736
2.

ahaha, çok zekiyim, beyin gücüyle nesneleri hareket ettirebiliyorum, göğüs kafesim ıspanak yemiş temel reis'inkinden farksız, walter bishop rolü ilk bana teklif edildi ruh halini bir kenara bırakalım değil mi?

olta attım misanaya troll takıldığı saptırmasıyla da kendini savunamazsın dostum. bu sözlükte birisi moderasyonu eleştirince ip den veya başka bir yoldan eleştiren kişinin kim olduğu hakkında derin istihbarat çalışmaları yapıp, bahis konusu kişiyi ifşa eden moderatörler görmedik mi daha önce? bu uygulamanın lafmacun da gelenek olduğunu sen de en az benim kadar iyi bilmiyor musun?

ve şu an kendini “olta attım yakaladım” argümanıyla savunma yüzsüzlüğüne sığınıyorsun. şimdiye kadar neredeydi aklın? neden atmadın o oltayı ve neden lafmacun org moderasyonunun revize edilmesi gerekliliğini bekledin?

hadi her şeyi bir kanera bırakıyorum; yöneticinin misyonu, görevi bu mudur? olta atıp sazan avlayasın diye mi verdiler o titri sana?

daha önce kaygılarını belirtip hesap kapattıran birinin eski nickini hangi hakla deşifre edersin moderatör olarak? benden başka "biz hristiyanlar" kalıbıyla cümleye başlayan biri daha var mı bu sözlükte?

ciddi ciddi şu yaptığının mantıklı bir izahatı olduğunu düşünüyor musun?

   sami winchester   23.09.2009 17:27 ~ 17:33
   #1624809
3.

şimdi sözlükte uzun uzun ve kendince mantıklı yazılar yazan yazar sayısı az. bu ateist, müslüman, kürt ermeni hiç farketmez. her tipten insan var ve bazıları düşüncelerini, inandıklarını güzel açıklıyor, edebi olarak güzel şeyler döktürüyor, yazdıklarına inanmasam da yiğidi öldür hakkını yeme demişler. sözlüğe farklı bir nick ile dönus yapan yazarda yabancı gelmiyor insanların gözüne. ulan ben bu tarzı hatırlıyorum bir yerden hede'de bunu bu şekilde savunuyordu diyor ve düşürüyor maskeni. yönetimle alakası yok.

   canseven   23.09.2009 17:46
   #1624859
 
reklamı kapat

yazdır