fenerbahce kume dusecek diye gobek atan rakip taraftarlar

1.

yaklaşık 1 yıl önce türkiyeden ayrıldığımda muhabbet daha değişikti. 1 yıl kadar fenerbahçemden ve türkiyeden uzak kaldım. ama internet dediğiniz şey artık herşeyin çözümü.

fenerbahçe benim için sizin düşündüğünüzden daha fazla önem arz ediyor. 1 yıldır görmeye cesaret edemediğim kızımdan başka kimsemin olmadığı bu dünyada fenerbahçemin benim için ne kadar önemli olduğunu tahmin edersiniz herhalde.

neyse öğreniyorum ki aziz başkan (başkan bir sıfat. burada onu övmek için yada aşağılamak için kullanmıyorum. fenerbahçelilerin bir çoğu ondan öyle bahsediyor) şike suçlamasıyla göz altına alınıyor. ve kanıtları da oldukça sağlam. kahroluyorum o an. gözlerimin kızarmaya başladığını hissediyorum.

şike yapmışız, bir takım için daha büyük bir utanç olamaz. bir takım için daha büyük bir aşağılama olamaz. aziz başkan zaten temiz bir adam olarak anılmazdı hiçbir zaman. ama gerçekleri de bilemezdiniz. sonuçta burada düşünmeden yorum yapabilen insanlar var.

şampiyonluğumuz alınacakmış. alınsın ulan. istemiyorum öyle şampiyonluk. şikeyle şampiyon olduysak verin o kupayı geri. kupa papazı değilsiniz bizim için. bizim için kupa almışsınız almamışsınız önemli değil. bizim için varlığınız önemli.

küme düşürülecekmişiz. yaptıysak düşürün küme. yaptıysak adalete boynumuz kıldan ince. yaptıysak verin cezamızı, kırın kalemimizi.

istemiyoruz şike yapılarak elde edilen bir başarıyı. yaptıysak böyle birşeyi küme de düşürülmeliyiz, ceza da çekmeliyiz. yapan herkes gibi. altını çizeyim. yapan herkes gibi.

durum bu. biz küçük düşürüldük. ve bunu kaçırmayacak insanlar var. dalga geçsinler. geçsinler tabi. onlar geçmeyecek de ben mi geçecem. geçsinler bakalım.

ama birşey var ki aklıma takılan hepsinden fazla rahatsız eden beni; fenerbahçeye şikeci diyen güruh kendi takımın maçlarının incelenmemesine tepkisiz. sütten çıkmış ak kaşık gibi hepsi kendini dünyanın en namuslu en şerefli takımı ilan etti de ölümüne dalga geçiyorlar fenerbahçemle. ne oldu da objektifliğinizi bu derece kaybettiniz ? gerçekten bu kadar mı körsünüz yoksa gerçekten takımınızın ak kaşık olduğu saçmalığına inanıyor musunuz ? o kadar ki bazıları üstüne basa basa da vurgulanıyor. şu zamanda şu olay oldu şu zamanda şu olay oldu diyerek. niye incelenmiyor onlar ? ulan şikeyi tek taraflı olarak biz mi yaptık ?

burada ceza çekmesi gereken tek takım biz miyiz ? siz bu kadar mı günahsızsınız ?

ulan hadi bana burda sallarsınız. fakir edebiyatı yapıyo, acitasyon yapıyo dersiniz. benim takımım günahsızdır dersiniz. beni geçtim kendi vicdanınıza nasıl yediriyorsunuz bu durumu ? göz görmeyince gönül katlanıyor mu harbiden ?

sdghsdgsdgsgd bakın dalga geçin diye yazıyorum bu yazımı. altına acitasyon yaptığımı, ağladığımı, zırladığımı da yazarsınız. hatta ağlama melis yazacak ilk kişi benden büyük bir ödül bile kazanabilir. ama bu belki düşünmeniz için bi tetikleyici olur. siz kendi vicdanınızdan korkmuyorsanız bana saldırmak için zaten açık kollarsınız.

tanım yapmalı: sütten çıkmış ak kaşıklardır. yapmasınlar demiyorum, hobi olarak yine yapsınlar. ama önce kendini bi adam etmeli.

not: bir insanın özürüyle dalga geçmek için fenevbahce diyerek seviyesini ilkokul bebelerine düşüren ak kaşıkların, bu başlık altında yazmamasını rica etmekteyim.

   yoksabenzurnamiyimhe   07.07.2011 17:44
   #2394988
2.

hiç göbek atılır mı? fenersiz lig, bahçesiz eve benzer.

   zelisa   07.07.2011 21:32
   #2395100
3.

sezonun ikinci yarısında galatasaray'a "kümede kal" tezahüratı yapan fenerbahçe taraftarını nedense şaşırtmaktadır.

   seyyaratici   07.07.2011 22:08
   #2395140
4.

ben değilim, arsenal taraftarı olduğumdan rakip kategorisine girmem. fenerle hiç alakam olmaz, inermiş çıkarmış hiç siklemem, ama hırsından kuduran bir iki şebeğe bakarak çok eğlenip, göbek atma kıvamına yaklaştım.

   sir crapsalot   07.07.2011 22:18
   #2395146
5.

<bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#2393644>

   fatal error   07.07.2011 22:22
   #2395148
6.

rakip bile değillerdir

   heddodepaso   07.07.2011 22:29
   #2395154
7.

"paramız var heheehe :))))" modunda olanlar göte geldikleri için attığım göbeklerden dolayı bir diğer taraftar da benim. olanlarsa doğada nadir bulunan dürüst, delikanlı fb taraftarlarına oldu.

   xybydy   07.07.2011 22:55 ~ 23:17
   #2395164
8.

ezeli rakip ebedi yüz karası olduysa sevinilmez. düşerse üstten dört takım düşsün gs de avrupaya gitsin, o zaman sevinirler.

   xtanbul   08.07.2011 18:55
   #2395605
9.

bir galatasaraylı olarak sevinmiyorum. türk futbolunun gerilemesine sevinecek değilim. eğer suç gerçekten varsa* düşsünler. bu galatasaray, beşiktaş, fenerbahçe, trabzonspor vs her kimse farketmez. bu boku yiyen kimse düşürülsün arkadaş. bırakalım da artık hakem hatalarına "amına koyım kesin satılmış bu ibne!" demeyelim de "hakemdir hata yapar." diyelim. türk futbolunu kirleten her takım düşsün arkadaş! bu şekilde şikeyle cartla curtla kazanılan şampiyonluklar ** sonucu avrupa'da başarı bekleniyor. ben buna gülerim arkadaş. şikeyle şampiyon olunan bir kümeden nasıl bir başarı beklersin sen. bu işe bulaşanların temizlenmesi gerekir.

vesselam.

edit: ulan bunu eksileyen vatandaş. fenerlisin bundan eminim. ulan düşmesin diyoruz eksi, düşsün diyoruz eksi. ne yapalım biz. söyleyin bari onu yapalım. eminim bunu okumadan eksiledin sırf başında yazan "bir galatasaraylı olarak söylüyorum." cümlesinden dolayı. ne diyim ki sana senin gibiler yüzüden tüm fenerlileri aynı kefeye koyuyoruz! sen ibneysen onların suçu ne?

   tencere basli kel adam   08.07.2011 18:59 ~ 20:00
   #2395610
 
reklamı kapat

yazdır