fenerbahce nin uc yuz sekiz bin yuz on bes kart satmasi

1.

esasında taraftar kart satması değil de, bu sayıda üye taraftar kart sahibinin olması. malum sayı fazla olunca karakter sınırına takıldı başlık.
okuyamayanlar için kolaylık: 308.115
okunamayacak kadar fazla görünmesin gözünüze bir yıl sonra beş yüz bin birkaç yıl sonra bir milyon hedefleniyor.
rakiplere bakalım:
galatasaray yüz altmış bin civarı
trabzonspor altmış bin filan
beşiktaş otuz bin gibi bir şey

bu üç takımın sayılarını geçen yıl ekim ayında çıkan bi haberde olan sayının üstüne ekleme yaparak yazdım. hani bunu bi iyilik olarak düşünebilirsiniz ahaha.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/18879903.asp

allah allah devlet mi yaptı o kartları yaa?
not: umarım ben bunları yazarken taraftar kart alan olmamıştır. ahaha. kesin olmuştur lan. şövalyelerin götüne girsin. bütün fenerbahçelileri sadece 35 lira olan fenerbahçe karttan veya hani benim param var diyenleri de gold ve platinium karttan satın almaya ve devlet kucağında para kazananları göt eylemeye devam etmeye davet ediyorum. çünkü bu kartlardan satın aldıkça onlara vurduğumuz şamarın sayısı artıyor. o kadar hadsizleşiyorlar ki bütün fenerbahçe taraftarlarını şerefsizlikle suçluyorlar. götlerine sokmak isterseniz birkaç tane almanızda fayda var. malum delikleri geniş sokarsanız geri çıkmaz o kart, kara deliklerinde kaybolur gider.

gold kart: 100 lira
platinium kart: 350 lira

bu kartların bedeline göre avantajları var elbette.
http://www.fenerbahce.com.tr/lang_tr/general/kart.asp?id=pla

   meme tembelyazar   07.08.2012 17:33
   #2542640
2.

aziz'in koltuga daha sıkı yapışmasını sağlayacaktir. avcunda bu kadar inek olduktan sonra kim sağmaz.

edit: devam bebişim, primitifliğe devam (ikinci bi entry'ye gerek yok.)

   cedricc   07.08.2012 17:36 ~ 17:42
   #2542641
3.

açıkçası taraftarlığın yarrak kürek konuşmak veya düzenli olarak bizim uefa kupamız var :p demek olmadığını gösteren hadise. fenerbahçe taraftarı bu düzeni bozduğu ve her defasında kulübüne destek olup rakipleri sikmeye devam ettiği için eleştirilecektir.
ulan madem uefa kupanız var madem avrupa devisiniz hadi amk geçsenize fenerbahçe'yi. ahaha. geçemezsiniz. neden? çünkü kulübünüz gibi bedavacısınız. iki mağlubiyette efsane oyuncularınıza küfür eder üç maç kazanınca i love you hagi dersiniz. bozuk ingilizcenizi ve bedavacı götünüzü de devlete dayayın.

   meme tembelyazar   07.08.2012 17:40
   #2542643
 
reklamı kapat

yazdır