ferro sanol duodenal

1.

demir ilacı. kandaki demir eksikliği tedavisinde kullanılır. fakat türk doktorlarda her zaman olduğu gibi yine bir mallık göze çarpıyor ki o da şu, kan ile ilgili bütün hastalıklarda hemen bu ilacı dayıyorlar.

bir gün çok fena bir dava açıcam bir doktora, o olucak. az kalsın zehirleniyordum. bu ilacı veren doktor bir de günde 3 defa yazdı ki normalde hiçbir insan o kadar ilaca dayanamaz. yan etkilerinde de zaten aşırı dozdan demir yüklemesi sebebiyle ani ölümler gerçekleşebileceği yazıyor. ama allahtan ben 2 tane almayı akıl ettim. 1 e düşürdüm ve sonunda bıraktım. acıya dayanamıyordum. geçen gün yine başladım. çünkü yine halsizleşmiştim veeee kullanır kullanmaz hastalıklar baş gösterdi.
önce karın ağrısı, daha sonra iştahsızlık vesaire... ve vücudumun bazı bölgelerinde morluklar çıktı. inanın ki meşguliyetim çok olmasa bu doktora dava açılmaz mı?

bu doktorların kurbanı oluşum ilk değil. sabır gösteriyorum. ama sabrım bir gün çok fena patlicak ve ana haber bültenlerine çıkıcam doktorumla birlikte, ya da ölüm çıkıcak bu olaydan.

millet size söylüyorum doktorun verdiği her ilacı almayın. önce gerçekten size göre mi emin olun.

ve her türlü kan hastası hastaya sesleniyorum burdan. telesami olsun, lösemi olsun, anemi olsun, her türlü kan rahatsızlığında pekmez yiyin. bir çok hastayla muhabbetim oldu, kanserle bile. nasıl yendiklerini sorduğunuzda tek bir kelime duyuyorsunuz: pekmez

ben dut pekmezi kullanıyorum. günde bir yemek kaşığı. diğer pekmezlere nazaran daha pahalı olur. (gerçeği) ama kendimce bir sıralama yapacak olursam bunları tercih etmenizi öneririm. dut-harnup-üzüm-incir-ve diğerleri...

dut pekmezi de diğerlerine nazaransa daha hızlı tedavi eder. yoğundur.

önerim eğer pekmez yiyemiyorum, iğrenç diyorsanız da sıkın dişinizi derim ya da burnunu kapa ve iç amk. gebermekten iyidir.

şimdi pekmez yemeğe gidiyorum. sadsadsad

   anathema   24.05.2010 12:54
   #2071377
 
reklamı kapat

yazdır