g string seksi akla getiriyor

1.

bilim dalı veya seks dalı olmadığını kendi köşesine taşıyan ve inim inim eleştiren tuğçe baran'ın yazısında kaleme aldığı ve yerim lan ne seksi diyerek eski donlarını atmasıyla son bulan anit tez girişimdir.

*


g-string gerçekleri


madem sevgili dilek önder kardeşim g-string konusunda bir intro yaptı, dedi ki “kadınlar erkekler gibi değildir, seksi canları istediği zaman düşünürler, işler bildiğin gibi değil”, ben de o vakit g-string mevzuunu tamamlayayım istedim. hazır ruhat hanım da tatile çıktı, rahat rahat yazalım. sonra fırça atıyor biliyorsunuz.

meseleyi biliyorsunuz. daha önce adını duymadığımız bir yazarımız olan ilhami atmaca, “g-string giyen kadın, haz noktalarına sürekli baskı yapıldığı için mütemadiyen seks düşünür, sekse hazır haldedir” dedi. ve bunu da her nedense reklamcıların pis emellerine bağlamış..


***

şimdi gerçekler:

ben hayatımda g-string kadar rahatsız bir şey bilmiyorum.

hiç öyle “pantolondan don izi çıkmasın diye giydim” ayaklarına yatmayacağım.

bu yalanı sadece anneme söylemiştim. elinde o tuhaf şeyle çıka gelip “bu ne?” dediği zaman. pantolon-iz yalanı çekmeceden çıkmıştı.

sevgilimi tahrik etmek için giyiyorum demem mümkün değildi o zamanlar. beni g-stringimle beraber camdan atması sadece 2 saniye sürerdi. şimdi bir beş dakikasını alır. nereden baksan 60’ına bastı. sinirlenince hâlâ on cadaloz gücünde ama tabii eskisi kadar değil. dahası artık aynı evde oturmuyoruz.

velakin “pantolonda iz çıkmasın” yalanına annem bile ikna olmamıştı. neden sesini çıkartmamıştı bilmiyorum. sanırım bir sonraki esip gürleme için güç toplama anındaydı..

fakat ne amaçla giyilirse giyilsin şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki dünya üzerinde g-string’den daha rahatsız bir şey yok.

bir kere her türk kadını gibi ben de bedenimi daima bir numara küçük sananlardanım. 38 isem 36 sanıyorum, 40 isem 38.. gidip gidip bedenimden küçük donlar aldım durdum yıllarca. (artık akıllandım)

normal donlar neyse de g-stringin bir beden küçüğünü aldın mı feleğini şaşırırsın.

bırak seksi, bırak bir yakışıklıyı, önündeki en basit işi bile düşünemez, yapamaz hale gelirsin.

aklın fikrin kıçının arasına giren iptedir.

ve tek ama yemin ederim tek derdin onu oradan çıkartmaktır.

o an karşında müdürün mü vardır da terfi ettiğini mi söylüyordur, brad pitt gelmiştir de kur mu yapıyordur, şirkette yangın çıkmıştır da itfaiye seni tahliye mi etmeye çalışıyordur, en basitinden iki yaprak fotokopi mi çekeceksin..

hayır! öldür allah hiçbirini umursayamaz, yapacağını yapamaz hale gelmişsindir.

bitmiştir olay!

hedefe kilitlenmişsindir artık.

o ip oradan çıkmadan rahat edemezsin!


***

ne yapılır peki? gayet basit. kimse görüyor mu diye etrafı kolaçan edersin, olmadı popoyu duvara doğru falan döndürürsün ve güya çaktırmadan ipi mevzubahis bölgeden çıkartırsın.

sonuç?

yaklaşık yarım dakikalık bir rahatlama.

lanet şey iki kıpraşmadan sonra zart diye gene kaçar araya.

hadeee.. gene başlar aynı huzursuzluk.


***

sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir beden büyük g-stringler aldım. evet nispeten rahattı, hatta o kadar rahattı ki bu sefer de “len? giymedim mi yoksa?” paranoyası sardı.

üç yıllık bir mücadeleden sonra “eeeah” dedim, hepsini attım. ne bu be! donumun izi de belli olsun, seksi meski de olmayayım anasını satayım.


***

demek istediğim ilhami atmaca fena halde yanılıyor. g-string’in, haz noktalarına baskı uygulamak suretiyle kadını daima seks düşünen ve sekse hazır hale getirmesi mümkün değil. ister çarşaf altına giy, ister blucin altına. külliyen palavra.

eğer illa ki bir komplo teorisi üretilecekse kadını geri zekalılaştırmak için icat edilmiş kadın düşmanı bir şey olduğunu söylemek akla daha yakın. *

aklı sürekli iki lobunun (gluteus maximus)* arasıdaki ipe takılı kalmış bir kadının mümkün müdür mesela içinde kutupsal koordinat dönüşümü olan 3 katlı integral hesabı yapması? mümkün müdür dna veri tabanı taraması yapması? *

bırak bunları mayonezi bile tutturamaz. otomobil kullanması bile yasaklanmalı!

esas trajedi de budur. seks meks düşünmesi değil!

gerçekleri bilelim, gerçekleri konuşalım.


http://www9.gazetevatan.com/...2282&categoryid=4&wid=6

   kuasar   14.08.2007 14:08
   #609686
2.

<bkz: akli cinsel organinda olmak>

   fevrihareketler   14.08.2007 14:09
   #609688
3.

<bkz: g-string seksegi akla getiriyor>*

   fevrihareketler   14.08.2007 14:23
   #609709
4.

g- string in birilerinin aklına seksi getirdiği muhakkaktır ancak bu kesinlikle haz noktalarına baskı uygulandıgı için sürekli uyarıldıgı iddia edilen kadınlar değil, ama işi gücü ya da aklı fikri sabit bir yerde olan ilhamimtraklardır.

   mileydi   14.08.2007 14:24
   #609710
5.

pazarcının, sattığı donlar arasından g-string'i seçen kadın için düşündüğü.*

   senaristanbul   14.08.2007 14:46
   #609750
6.

gozlemledigim kadariyla, g-string emsallerine kiyasla seksi daha fazla dusunen hanım kizlar tarafindan tercih edildiginden mutevelli yanlis onerme. o zaten hayatin muhtelif alanlarinda zirt pirt seks dusunuyordu g-string tuzu biberi oldu hadisenin.

   dolmus soforu   14.08.2007 15:35
   #609866
 
reklamı kapat

yazdır