g string ve tanga cirit atsin

1.

götte durmayan düşük beller sayesinde kadınar gstring ve tanga giyememekten sikayet edebilirler. bu durumun ortadan kalkması için yapılan çalışmalara slogan olabilecek önermedir.
baylar, bayanlar. modanın kadınlara en büyük ihaneti; düşük bel.tanga veya g-string rahatça cirit atsın diye; beş senedir, toplumsal bir kabus olarak hayatını sürdürüyor.ortalıkta devamlı giyisilerini çekiştirip, açılan biryerlerini kapatabilme telaşı içindeki kadınları görüyoruz. onlar için kabus yaratan bir durum bu. okulda, işte, dolmuşta, orada, burada, velevki heryerde.hem giyerim, hem şikayet ederim diyen, bir kadın ordusu.düşük belden bu kadar muzdarip misiniz?giymesi bir dert, kullanması bir dert diyenlerden misiniz?teşhircilikten gizli gizli zevk alıyorum diyenlerden misiniz yoksa? ilgi çekiyorum bu sayede, umurumda değil diyenlerden mi veya?uluorta heran, bir yerlerde gözümüze dayatılan "bu benim bedenim, buyur buradan yak" zihniyeti özgürce yaşanabilmeli mi?namuslu ve namussuz ayrımını yapabilmenin koşulları arasına giren; giyene bakarım, yanımdakine giydirmem.
istifade edeceğim kişi için önemli değil giyebilir, ciddi düşündüğümde asla olamaz gibi bir ikiyüzlülük yaşanırken toplumda. buna sebep verenler, şöyle bir düşünler; çekiştirmeyi bırakarak!düşen yerlerimizi muhafaza edeceğimiz, tangalarımız var artık.
çıkık leğen kemiği hadisesini konuşmaya devam edeceğimiz çenelerimizde düşüyor ne de olsa. ama unutmamalıdır ki:"alışmadık g...te don durmaz" düşer!

   no man no cry   10.01.2008 22:36 ~ 22:39
   #811572
2.

yüzü çirkin, fakat götü güzel olan bayanların "kıroyum ama para bende" felsefesiyle yaşaması için gayet elverişli bir oluşum. ayrıca yaz aylarında abazan güruhlarının ekseriyetle turistik ve havanın sıcak olduğu yerlere göç etmesine vesile olacak söz konusu hededir.

   entel maganda   10.01.2008 22:40
   #811581
 
reklamı kapat

yazdır