gary heidnik

1.

gary heidnik 1943′de doğdu.hayatı boyunca asker, hemşire, bakan gibi birçok meslek edindi.60′ların başında 2 sene boyunca ordudaydı.zihinsel bir sakatlık yüzünden tahliye edildi.

ordudan tahliyesinden sonra birçok kez intahara kalkıştı ve pensilvanya’da çeşitli akıl hastanelerinde vakit geçirdi.ıq’su 130′du ve ona yarım milyon dolar yapıcak bir yatırım portföyü oluşturdu.

1986′da gary’nin içindeki şeytanlar, ona 10 kadından oluşan bir harem kurup evlatlarından oluşan küçük bir kabilede kendisini hakiki bir patrik yapmasını söylediler.

heidnik’in kadınlardan yana tercihi siyah ve gerizekalı olanlardı.70′lerde bu tarz bir kadını bir akıl hastanesinin önünden kaçırıp ona tecavüz ve işkence çekdirme yüzünden hapse girdi. 1985′de filipinli bir kadınla evlendi.aşağılandıktan ve zorla heidnick’i fahişelerle seks yaparken izledikten sonra onu terketti.

kaçırmış olduğu 6 kadını bordumunda hapsetti ve orda 4 ay boyunca farkedilmeden tutuldular.kadınlardan biri kaçıp polise gittiğinde,polis anlattığı işkence ve cinayetlere inanmadı.

25 mart 1987′de polis heidnick’in evini aradı.dipfirizde dirseğe kadar kesilmiş bir insan kolu ve sobada da kızarmış insan kaburgası buldular.bir hafta boyunca bileklerinden asılmış ve bodrumda ölmüş bir cesedi oymuştu.cesedi, ilk önce elektrikli testereyle kesmiş, daha sonra etini yemeye hazırladı ve köpek mamasıyla karıştırıp diğer esirlerine zorla yedirdi.

yedirdiği diğer kadınlar hala bodrumdalardı ve ikisi borulara zincirlenmiş, biri de çukurun içindeydi.kadınlardan biri çokdan öldürülmüştü; su dolu bir çukura atılmış ve heidnick cereyanlı telle elektrik akımı vererek öldürmüştü.daha sonra onun cesetini alıp new jersey’de bir ormana attı.

hapse atıldığından beri çeşitli intahar girişimlerinde bulundu.gary heidnick pensilvanya eyaleti tarafından 6 temmuz 1999′da idam edildi.

   hicbisee   27.12.2007 21:27
   #789738
 
reklamı kapat

yazdır