gote kacan boxeri pantolon uzerinden elle duzeltmek

1.

malumunuz biz erkekler göt konusunda hassas yaratıklarız.götle ilgili şakalar bile biz erkekleri bazen ağır tahrik konusu meydana getirebilmektedir.

annesinin aldığı küçük donu giyen erkekden tutunda sıcaktan yapış yapış olan durumlarda,götü virajlı olan erkeğin çektiği çileler gibi yada sürtünme dolayısıyla bir şekilde boxerın arasına kaçan don erkek için oldukça fazla sorun teşkil etmekdedir.hemen hemen her erkek böyle bir durumla karşılaştığında direk el yordamıyla manuel olarak düzeltir ordaki insanların varlığından habersiz gibi fütursuzca düzeltmeye yeltenmektedir.ayıp yada değil,güzel yada değil ama bu görüntüyle bir insanlık ihtiyacı olduğunu kabullenerek hoş görmeniz gerekmetedir.

bir kadın için bu sorun teşkil etmeyebilir.efenime söliyim,g-stringi var tangası var bilimum muhtelif pamuklu donları var,bir hatun için sorun teşkil etmemektedir donun araya kaçması,hatta estetik açıdan hem kadın açısından hem de erkek açısından mutluluk verici bir durumdur.nasıl ki bir kadının regl olmasını bir erkek anlayamaması gayet doğalsa bir erkeğin götüne kaçan donu manuel olarak düzeltmek zorunda kalmasını bir kadın anlayamaz.çünkü kadınlar umuma açık yerlerde bu işlemin yapılması konusunda hep "ne pislik adam mına koyim" gibi yorumlar yapmaktadır.anlayın lan bizi.

   kutsalkitaplipeygamberdevesi   28.04.2009 01:02 ~ 01:07
   #1345976
2.

dün düme dümbük demiş, hayalısı zurnasız ahalisi davulsuz..

   ben jack in cukuyum   28.04.2009 01:04
   #1345983
3.

parmak uclarınızla yapmamanız önemle duyrulur! çünkü g-string kaçmış izlenimi verecektir etrafa. avuclayıp düzeltin. hem hoşunuza da gidebilir...

   ocean dream   28.04.2009 01:07
   #1345993
 
reklamı kapat

yazdır