guneslenmek

1.

27 yillik hayatimda ne zaman kalkissam benim icin hezimetle son bulan eylem. nikol kidmin'la ayni otun soyu oldugumuzdan midir nedir, gunes benim icin esittir lazer kilici/doner bicagi/taramali/enbombasi bilmemne. kis gunu bile koruma faktorlu krem surerek disari ciktigim hesaba katilirsa; yazin hastanelik olmama neden olan eylemi, hem de pek de keyif almamama ragmen nicun yaptigim sorusu zihinlerde yer edebilir. sosyallesme ugruna ya rab ne deriler yaniyor!
sen kalk sevgilinle/ailenle/arkadaslarinla tatile git. sonra ay saat 5 olsun ben oyle yuzeyim. vay semsiyeleri birlestirelim mi ayak parmaklarimi seyapmiyo bi tanesi. sirtima sursene, sapkami versene. onlara da hak veriyorum. mevlana olsa tahammul edemez. nitekim sonra benimle sadece aksamlari plan yapmalar, yavas yavas araya mesafe koymalar, akdeniiiz aksamlariii eglencelerinden mahrum kalmalar. bu sakaydi ama gerisi trajikomik ve essah.
tamamen kaybetmemek icin olmadigim biri gibi denedim mevzuyu. ınsanin gununu yari ciplak, sicaktan olmek uzere, malmal heriflere kendini dikizleterek, denizin tuzuyla gerginlesen derisini kasiyarak gecirdigi aktivitede yer aldim.
bir daha olmaz. bin kere tovbe.
(burada gunes devreye girer)
kan davasi mi bu, bu nasil ofke?

   offshore   10.02.2012 22:46 ~ 22:57
   #2484717
2.

şu aralar etrafımdaki nerdeyse herkesi ama özellikle bazı kızları 45 yaşına getiren eylem. o yüz göz allahım her yani ayrı yanmış, böerk.

tüm gün bomboş yatmakmış güneşin arnında, yok efenim bak denize girdiiim diye göstermekmiş, deli işi. saçmalık, zararlı devil evil. eehue

   betyl   08.06.2012 16:59
   #2522593
3.

benim için tatilin en büyük anlamı.her yerimi ayrı ayrı yakıp,tüm gün bomboş yatmak ki zaten bomboş yatmayacaksam ben o tatile tatil demem bunun için para veriyorum di mi ama? ohhh hayat bana güzel kömür gibi olup insanlara denize girmediğimi bütün gün güneşlendiğimi göstermek gibisi var mı? bir de beni olduğumdan büyük gösteriyor ya bayılıyorum malum biz ergenlerin tipik triplerindendir büyük görünmek..

   pink lady   08.06.2012 17:20
   #2522596
 
reklamı kapat

yazdır