guzel turk kizinin ya moron ya kevase ya da les olmasi

1.

"çok derinden kavrayacağım" diyeyim de başlığa yapışacak kızana kelime esprisi malzemesi çıksın.

çok derinden kavrayacağım.

şimdi malum, göreceli olarak rahat da sayılsak, bireysel sosyal özgürlükler anlamında kabuğunu patlatırcasına kırmakta olan bir toplumun bireyleriyiz. her ne değişiyorsa da, islâmi geleneğin yozlaştırılmış getirilerinden ötürü bilhassa dişi kesim için "gözleri kamaştırırcasına gelen beyaz bir ışık söz konusu". özellikle üniversitenin * yolunu tutturduktan sonra içtiğine, yattığına, kalktığına, konuştuğuna bir karışan yok. kağıt üstünde nasıl ? güzel. aynı komünizm gibi. bireysel hak ve özgürlükler, laylaylaaay.

ama kazın ayağı öyle değil.

"damından salınmış taze buzağı" diye bir sıfat var. yoksa da benim alamet-i farikam. "damından salınmış taze buzağı etkisi" diye özetlenebilir. hani anasını otlasın diye çıkarırsınız, sağarsınız falan. buzağı rahat vermeyeceği için damda durur bu süre zarfında. sonra gönüller bir olsun diye damın kapısını açtığınız vakit içeriden iki gün önce afedersiniz anasının kıçından düşmüş bir buzağı mı yoksa alien mı çıkıyor bilemezsiniz. küçükken damdan salınmış taze buzağı benim için bir korku ögesiydi. o derece kontrolsüz, galeyana gelmiş ve şuursuzdur.

güzellik kadına has. yani erkeğin "güzel"i dahi, dikkat edin ki annesinin güzelliğini "erkekleştirmiş" adamdır. tek başına uğruna dağların delindiği, kitapların yazıldığı, türkülerin yakıldığı, ahmaklıkların en büyüklerinin körce işlendiği bir "hediye", meziyet değil.

ama bunu meziyet sanmak işte "bütün kötülüklerin anası".

örnekleyebilmek için bütün özel hayatımı ifşa etmem gerekiyor, dolayısıyla imtina etmek zorundayım.

moron oluyor çünkü güzelliğinden oluşan talep fazlalılığından olsa gerek, kendini geliştirme ihtiyacı duymuyor. sadece "hökümet gibi" oluşundan ötürü ona hayatı boyunca arayacağı bütün refahı sunacak, karşılığında sadece seks isteyecek onbinlerce adam var çünkü.

kevaşe oluyor çünkü güzelliğinden oluşan fazlalık, erkeklerin en "çıtır"larını rahatlıkla çekebilmesine, ola ki libido-ahlâk terazisi de bozuksa önüne gelenle yatması şeklinde tezahür ediyor. bunu bir de "bekâret takıntısı" ve "kişisel hak/hukuk/guguk" kalıbına tıkıştırma çabası var -ki hemcinslerimin abazalıkları en azından düpedüz ve dürüstçe abazalık, böyle ayak oyunları yok.

leş oluyor çünkü dedik ya ilgi gani, sokağın ortasındda kıçını açıp "eaaağmmmunuzagoyayıııın" diyerek hacet giderse "cnmmmm choq gsll chqm$snnnn :pppp" diye çiftleşme umuduyla yalakalanacak damızlıklar var. sırf güzel diye hali hazırda bok çukuruna dönmüş cesedine bir kişi çıkıp da sıçma cesaretini gösterememiş. libido erkeğin yegane zaafıdır.

yabancı memleket yüzü görmüş değilim ama üç beş yabancı güzel tanıyorum. eminim ki kendilerine ait bir cinsel hayatları vardır ama ne moronlar, ne kevaşeler ne de leşler.

yani kadın dediğin güzel olmasına rağmen bir şeyleri yetiştirip, muhafaza edebilen bir yaratık aslında. ama iş türkiye'ye gelince, ilk paragraftaki muğlak tespitten ötürü olsa gerek bir nükleer felaket söz konusu. sokağa çıktığımda, işe gittiğimde, eve dönüp televizyonu açtığımda, internette dolaştığımda gördüğüm tek şey et yığını.

kağıt üzerinde güzeldi ama pratikte rezalet.

aynı komünizm gibi. türk kızı dediğin komünizmin ta kendisi. kibirli ama işe yaramaz.

   mercury torn   07.09.2009 10:50 ~ 11:00
   #1585825
2.

<bkz: emmi sen ne dil konuşuyon>

   pitrak otu   07.09.2009 10:54
   #1585827
3.

son derece yersiz ve yanlış bir önermedir.
başlık içeriğinden çok başlıktaki çelişkiler ve anlatım bozukluğu üzerinde yoğunlaşılmadır kanımca.

   ecelin olurum   07.09.2009 10:56
   #1585830
4.

son derece yersiz ve yanlış olduğunu düşündüğümden ötürü anlatım bozukluğu ve çelişkiler bulacağımdan emin olduğum önermedir.

şimdi vaktim yok, yoksa ohooo yani.

   mercury torn   07.09.2009 10:58
   #1585836
 
reklamı kapat

yazdır