guzin abla

1.

deyimler sözlüğümüze girmiş ii insan, melek.

   sharampol   24.08.2006 16:18
   #25684
2.

-guzin abla bi merak sonucu arkamdaki uzvumu deldirmis bulunmaktayim.simdi ben ibne olmus muyumdur abla.
-olum bunun biri bini mi var .

   drvirgaba   20.09.2006 00:23 ~ 27.09.2006 11:38
   #48377
3.

yıllardır yurdum insanının her türlü cinsellik sorusuyla muhattap olan rahmetli ablamız. ' güzin abla cok 31 cekiyorum ne olur ? güzin abla yasak bir iliskiye girdim kızlıgımı kaybettim nerde bulurum ' gibi sorularla hasır nesir olmus ulu abla.

   zibidigibi   20.09.2006 00:26
   #48384
4.

ben 38 yasinda, kimya ögretmeni bir genç bayanim. üç ay kadar önce
kismetim açildi ve iyi niyetli bir gençle tanistim. geçen hafta da nisanlandik. mutluluktan uçuyordum ki dün laboratuarda korkunç
bir sey kesfettim.nisanlimin bana aldigi yüzügü denemek için civaya attim ve maalesef yüzdü. halbuki saf altinin özgül agirligi civaninkinden fazla, yüzügün batmasi gerekirdi. demek bana aldigi yüzük saf altin
degil, öyleyse sevgisi de saf olamaz. simdi ben bu civayi nisanlimin yemegine koyup bu isi bitirmeyi düsünüyorum,
ne dersiniz?

güzin abla' nin cevabi :
arsimet'in hayatiniza her yönüyle vakif oldugu anlasiliyor. yalniz
yüzey gerilimini hesaba katmamissiniz, civanin yüzey gerilimi
suyunkinden çokdaha fazladir, böylece kendinden agir cisimleri de, kaldirabilir, çünkü o cisim batarken ortaya çikartacagi yüzey için
harcamasi gereken enerji, kendi potansiyel enerjisinden fazla olabilir. ayrica civanin saf olmama ihtimali de var, o yüzden ani kararlar vermeyin derim.
*

   pul koleksiyoncusu   20.09.2006 00:26
   #48385
5.

evet boyle bir kadin olmus.inanmasi zor.ve evet hatta boyle bir kadin gercekten varmis.inanilir degil.

   bosveeer   20.09.2006 00:27
   #48386
6.

gerçek adı güzin sayar'dır. ayrıca 1999 yılında türkiye olimpiyat komitesi tarafından kendisine fair play ödülü verilmiştir.*

   ugokhan   20.09.2006 08:41 ~ 08:42
   #48529
7.

abuk subuk sorular sorulan hürriyet gazetesi köşe yazarı.

   dinginlik arayan ada   24.11.2006 02:18
   #117941
8.

16 temmuz 2006 da hayata gözlerini yummuş bu güzide köşe yazarı.

   tarlabasi   13.01.2007 12:43
   #179600
9.

-sevgili güzin ablacım internette chat yaparken ahmet diye birisiyle tanıştım kısa zamanda birbirimizle anlaştık. ve birbiriimzi sevmeye başladık... ahmet bigün beni evine davet etti. ailesiyle tanıştıracağını söyledi. bende evlerine gittim ama evde kimse yoktu ahmete ailen nerde diye sordum biraz sonra geleceklerini alışverişe gittiklerini söyledi. daha sonra ahmet mutfaktan içecek almaya gitti ve elinde iki kolayla döndü. biz kolaları içtikten sonra ahmet hemen uyumaya başladı acaba güzin ablacım benim sevgilimin gerçekten bir hastalığımı var..?

güzin ablanın yanıtı:
- kızım annen seni kadir gecesi doğurmuş...

*

   matarama su ko   20.03.2007 20:30
   #275982
10.

kadın olduğu düşünülen ama yanılınan köşe yazarıdır.

   merce   21.03.2007 13:02
   #276901
11.

senin ablan bir melekti yavrum.

   aspire   23.08.2007 11:13
   #628081
12.

merhaba gözüm kenar abla. köşenizi ailecek okuyoruz ve pek beğeniyoruz. neyse işte, gözüm abla, böyle bir giriş yapmak istedim, diğer mektuplar gibi olmasın dedim. bir de böyle bir giriş yaparsam, beni diğerlerinden daha önce okursun diye düşündüm.gözüm kenar abla, sana abla diyorum çünkü, ben 17 yaşında genç bir kenarım. daha 17 ‘yim ama lütfen, siz de teoman gibi küçümsemeyin. ve beni dinleyin, çünkü kafam çok karışık.

gözüm kenar abla, bundan 3 ya da bilemedin 4 ay önce bir üçgen kafede yemek yerken, çok yakışıklı bir kenarla karşılaştım. birbirimize aşık olmamamız için hiçbir neden yoktu. biz de eros’un bize verdiği yetkiye dayanarak, hemen birbirimize koştuk, sarıldık. neler oluyor, demeden kare bir alandaki kırlara koştuk. hiç durmadık, çiçek toplamak, bir üçgenin köşelerini izlemek, sinemaya-tiyatroya-konsere gitmek gibi etkinliklerde bulunduk. çok mutluyduk. ama işte, gözüm abla bu mutluluk kısa sürdü çünkü onu, bilmediğim bir üçgende başka bir kenarla yakaladım ve oracıkta ayrıldık. ama onu asla unutamadım çünkü karnımda onun acısını ve açısını taşıyorum.

kenar abla, şimdi kendisi bana dönmek istiyor, çok pişman olduğundan bahsediyor, daha çok şeyler anlatacaktı ama, kapıyı yüzüne kapattım ve kendi odama kaçtım. hala dışardan sesi geliyor. abla bana acele bir cevap yazar mısın? babam her an eve gelecek diye korkuyorum. şimdi ne yapmalıyım? kapıyı açmalı mıyım yoksa, aptal gururumla uzun yıllar yaşamalıyım?

rumuz: umutsuz-kafası karışık-ama hepsinden önemlisi gururlu.

sevgili küçük kenarım,

senin bu yazdıkların hiçte mantıklı gelmedi. beni okumayı bırak, git kapıyı aç. baban değildir, korkma. çünkü, sevenler kapının yanından kolay kolay ayrılmaz. ayrıca babandan korkma, iki kenar birbirini sevdikten sonra kimse onları ayırmaz. kapıyı aç tekrar eski günlerdeki gibi olabilirsin, aranızdaki açıyı düşün bir de, bırak gururu. bırak beni de okumayı, koş diyorum sana. ne diyordum, hem sonra bu karnındaki açıya kim bakacak değil mi, brezilya mı burası, hangi dizi de yaşıyorsun sen, neyse neyse kapıyı açtın diye böyle konuşuyorum, sen bana bakma, kapıya bak. ali ata baksın, sen kapıya bak. bak kenar bak. kenar eve gel. koş kenar koş. mutlu ol.

   powerpufff   30.08.2007 18:28
   #643711
13.

ablacığım; geçen gün yolda giderken uzun boylu, sarı saçlı, mavi gözlü hayallerimin erkeğine rastladım. onun da bana karşı gizli bir hissi varmış ki; "hav ken ay go tu sultanahmet?" dedi. bende ancak müslüman olup orhan adını alırsa kendisiyle evlenebileceğimi söyledim. ben orhan adını çok severim. ama çocuk sünnet olmak istemiyormuş. ablacım, sünnet olmadan müslüman olunmaz mı? yaşar nuri hoca'ya bi sorar mısın?

hayriye hevesli

sevgili kızım; oğlan sana sultanahmete nasıl gideceğini sormuş sadece. turistlerin şeyini falan rahat bırak. kendine müslüman bir kısmet ara. mevladan umut kesilmez.

   powerpufff   30.08.2007 18:35
   #643728
14.

geçen gün sabah işe gitmek üzere evden çıktım. kocam şu an işsiz, evde pinekliyor, bıraktığımda televizyon seyrediyordu. daha yüz metre gitmemiştim ki araba önce bir sarsıldı ve stop etti. ben de eve yardım istemek için geri döndüm. bir de baktım kocam yatak odasında, üstünde benim iç çamaşırlarım, ayağında topuklu ayakkabılar, geçmiş aynanın karşısına pozlar veriyor. şok oldum tabii...
oniki yıldır evliyiz. onun hiç böyle garip birşey yaptığına şahit olmamıştım. "ne yapıyorsun sen ?" diye sorduğumda önce inkar etti: "kendi çamaşırlarımı bulamadım, seninkileri giydim." filan diye saçmaladı. "peki" dedim, "ya ayağındaki ayakkabılar, dudağındaki ruj ?" kıpkırmızı oldu. itiraf etti tabii: "son altı aydır işsizlik beni bir garipleştirdi, ilk defa böyle bir şey yapıyorum. affet beni, bir daha olmayacak !" önce şoku atlattım, ama bir düşünce aldı beni. nasıl olabilirdi böyle bir şey ? onu çok seviyorum. her zaman bana iyi bir koca oldu. yakışıklı, kendine de bakar. ne olur benim derdime bir çare !


güzin abla'nın cevabı:

kızım, duruma çok üzüldüm. arabanın stop etmesi bujilerden ötürüdür. belki de benzinde bir kirlilik vardı. bence öncelikle yakıt sistemini kontrol etmeliydin. biraz beklesen belki tekrar çalışırdı. o zaman en yakın servise gider bir kontrol yaptırırdın. karbüratörü de arada bir temizlet, olur mu kızım.

   prefactus   24.12.2007 12:48
   #784467
15.

sevdiğim adamın tanıştırdığı kişilerle ilişkiye giriyorum

canım ablam, sen herkese yol gösterirsin lütfen bana da yardım et... ben 18’inde körpecik ve maddi durumu pek iyi olmayan bir kızım. her genç kız gibi benim de yaşım itibariyle karşı cinse karşı yoğun duygular yaşama ihtiyacım fazla... etrafımdaki gençlerle yakınlık kurmaya başladım. işte başıma ne geldiyse bundan sonra geldi. mahallemizden çok yakışıklı bir gençle ilişkim oldu. yaklaşık 4 ay kadar çıktık ve ona deli gibi aşık oldum. her şey rüya gibiydi ve gençlik dürtüsüyle tamamen ona ait oldum. ilişkimiz devam ederken sevdiğim genç beni yakın bir arkadaşıyla tanıştırmak istedi. bundan çok mutluluk duymuştum. oysa onun bana karşı bakışlarında bir gariplik vardı. bir gün hep beraber o arkadaşının evinde toplandık. sevdiğim genç beni bir odaya götürüp, onu gerçekten sevip sevmediğimi, onun için her şeyi yapabilir miyim, diye sordu. ben de elbette çok sevdiğimi ve onun için her şeyi yapacağımı, söyledim. o zaman bana, "bunu ikimiz için yap, zengin olup evleneceğiz" dedi. o anda arkadaşını odaya çağırıp ondan yüklüce bir para aldı ve odadan çıktı.

o anda arkadaşı gözlerimin içine bakıp bana "soyun", dedi ve soyundum ablacığım. gereken neyse yaşandı. şaşkındım ama ondan da ister istemez etkilenmiştim. o günden sonra hayatıma, sevdiğim adamın getirdiği ve beraber olduğum birçok insan girdi. bu şekilde maddi durumumuz çok iyileşti. onu hálá çok seviyorum ama ağrıma giden bir gün sevdiğimi o erkek arkadaşıyla öpüşürken yakaladım. ben onu bu kadar çok severken, her istediğini itirazsız kabul ederken bunu bana nasıl yapar? acaba aralarında gerçekten bir ilişki var mı? ben onu düzgün karakterli biri olarak benimsemiştim, ama sence farklı bir cinsel tercihi olabilir mi? inanmak istemiyorum ya, ablacım yine de kafam çok karışık. lütfen yardım et.


gibi yazıların yayımlandığı dumur köşesidir.

   dua   10.01.2008 08:38
   #810735
16.

bir gazete köşesidir. okurlarının ilginç soru ve sorunlarına yardımcı olmaya çalışan güzin abla aslında abla değildir.
gerçekten köşede sorulan bir soru;
- sevgili güzin abla bundan bir kaç ay önce bir erkekle tanıştım bir süre sonra çıkmaya başladık. birbirimizi çok seviyoruz. bundan bir kaç gün önce beni ailesiyle tanıştırmak istediğini söyledi ve evlerine gittik. evet gittiğimizde ailesi evde yoktu, erkek arkadasım "neyse birazdan gelirler tanışırsın" dedi ve onlar gelene kadar biz birer kola içelim dedi. kolayı getirdi içmeye başladık ama bir süre sonra arkadasım bayıldı. acaba sevgilimin ciddi bir rahatsızlığı mı var ?
güzin abla : kızım anan seni kadir gecesi doğurmuş.

   demirblack   10.01.2008 11:48 ~ 11:52
   #810820
17.

<bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer>
<bkz: kel başa şimşir tarak>

   jokerstyle   10.01.2008 12:29
   #810848
18.

<bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer>

<bkz: kirk yillik peynirciyim boyle kasar gormedim >
<bkz: kel başa şimşir tarak>

   jokerstyle   10.01.2008 12:34
   #810850
19.

lafmacun org un yeni aparat şeysi, yazarlar bu aparatı kullanarak moderasyonla daha sağlıklı bir iletişim sağlayabilecekler.

http://www.lafmacun.org/guzin-abla

   yazamaz   14.05.2009 00:41 ~ 00:47
   #1380685
20.

<bkz: güzin ablayı tavla>

   synthetic   14.05.2009 00:42
   #1380692

12345  

 

sayfa

 / 5 

reklamı kapat

yazdır