hakan isozen

1.

''hocam istedigimiz sorudan baslayabilir miyiz?'' diye sormayi cok istedigimiz halde bazi sinavlarda boyle bir secenegimizin olmamasini saglayan, diger dersler icin sinav sureleri 45 - 60 dakika ile sinirliyken onun derslerinin sinav surelerinin 120 dakika olmasi herkesi dumur etmistir (ogrenci tabiri ile)


hakkında;

istanbul doğumludur. eğitimini saint benoit erkek lisesi’nde tamamlamış ve boğaziçi üniversitesi’nde felsefe okumuştur. aynı bölümde yüksek lisansını spinoza felsefesinde tanrı anlayışı üzerine vermiştir.

galatasaray üniversitesi felsefe bölümü’nde aristoteles düşüncesinde ruh kavrayışı ve psikanalizle olan bağlantının üzerine doktora çalışmaları yapmaktadır.

pazarlama iletişimi konusunda çeşitli ajans ve medya kuruluşlarında çalışmıştır.

halen istanbul kültür üniversitesi’nde “öğretim görevlisi” olarak çalışmakta ve eleştiri, bilim, sanat ve pazarlama iletişimi konusunda lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.

   alon so good   09.10.2008 21:15 ~ 02.12.2008 17:36
   #1051810
2.

istanbul kültür üniversitesi sanat ve tasarım fakültesinin en iyi hocalarından biridir. iletişim tasarımı ,eleştirel düşünce dersleri vermektedir. kalan öğrencilerin çokluğu nedeniyle okulun en kıl ve belalı hocası sanılmasına rağmen bence en iyilerdendir. boş konuştuğuna asla şahit olmadığım ve kendi dersi dışında ki bir derste bile kafamın almadığı yerleri bana saatlerce anlatma nezaketini gösteren ve eyvah kaldım dediğim bir dersten a ile geçmeme vesile olmuş kişiliktir.

alon so good'un da dediği gibi sınavları 120 dakikadan aşağı olmaz;çünkü ilk 30 dakikanızı sorduğu soruyu anlamaya çalışmakla;sonraki 30 dakikayı "ya bir dakka şimdi ben yazmaya nerden başlıyacam"diye düşünerek geçirirsiniz. ve doğaldır ki soruyu cevaplamak için geriye sadece 50-60 dakikanız kalır.
"üniversiteli olmak ne demek?" sorunsalını iletişim tasarımı dersine bağlayan , üstüne bunu birde sınav sorusu yapabilen nadide bir hocamızdır.

   fokus   09.10.2008 22:21 ~ 22:25
   #1051855
 
reklamı kapat

yazdır