hali sahada maci birakip seyirci kizlara sulanmak

1.

var böyle birşey. genellikle maça çıkarken bile jöle kullanan ajans kaçkını elemanlar maç esnasında bütün işi gücü bırakıp önce seyirci kızları kesmeye başlarlar. arkasından, hayatlarında ilk defa top gören bu mendeburlar başlarlar artislik hareket yapmaya. yok vole vurmalar falan. tabi çok geçmeden sakatlarlar kendilerini ve söz konusu sosyal aktiviteye asıl katılma amaçlarını gösterirler. oyunu terk eder, kızlarla ilgilenmeye başlarlar.

takımın geri kalan oyuncuları da tabiki ağızlarına geleni saymaktadırlar böylesine satıcı şerefsizlere. ama mağlubiyet artık kaçınılmazdır kendileri için.

   seryoga   25.05.2009 17:19
   #1404591
2.

genelde kaleciler yapar bu işi. top ne zaman karşı sahada olsa hemen kızlara döner. ''deminki kurtarışım nasıldı ama?'', ''bak salak herif nasıl kaçırdı ben olsam ağları delmiştim.'', ''bizim orta saha ve defansta iş yok. yoksa sıfıra karşı yeneriz benim gibi kaleciyle'' gibisinden konuşmalar yapar. kızlar da alkışlarla gaza getirirler bu canlıyı. sonunda kahramanımız dayanamaz ve ilk duran topun başına geçer. top mu? artık durmuyordur. ya sahadan dışarı fırlamıştır ya da en uzak köşelerden birine.

   kaleidoscope   25.05.2009 17:26
   #1404622
 
reklamı kapat

yazdır