hamile kadin ile yemegi arasina girmek

1.

en az nazgül ile avının arasına girmek kadar tehlikeli bir edim. hamile bir kadınla nazgül arasındaki yegane fark; aşeriyen hamile kadın cinsiyet gözetmeksizin muhatabına zarar verir. nazgül ise kadınlara karşı oldukça saygılı, sevecen ve centilmendir. "vur ensesine kılıcı al canını" o derece.

bildiğiniz üzere, orta dünya’da gollum adında, insanlıktan çıkmış, şizofren bir karakter var. ömrünü güç yüzüğü peşinde helak eden, yüzüğü görünce o güzelim maviz gözlerini ’asabileşen caner edası ile pörtleten’ "kıymetlimis, kıymetlimis" diye kendini paralayan, bayanın da bayası, hodkam, musibet, cibiliyetsiz.

tam olarak böyle bir şey:

http://img209.imageshack.us/...mg209/1241/canerlp5.jpg
http://www.fordite.com/.../copy%20of%20gollum.jpg

imdii, evli değilim ve haliyle çocuğum da yok, ama amcayım ve yeğenimin dünyaya geliş sürecinde babası kadar cefa cektiğimi bilmenizi isterim. yenge nasıl bir yaşam formu ise özellikle aşerme dönemi neler çektiğimizi, mevsimi olmamasına rağmen sabahın 04:00’ünde yana döne erik aradığımızı bir ben, bir de benim karı kılıklı birader bilir.

yengenin talep ettiği ürün itina ile aranır, bulunur ve eve getirilir. hah, kapı açıldığında hamile kadın ile elinizdeki yiyecek arasındaki göz temasına, vücut diline dikkat edin. işte hamile bir kadın, nasıl gollum’a dönüşür ve tehlike arz eder görmüş olursunuz.

önemli not: mümkünse yiyeceği eve girmeden, kapı eşiğinden uzatın, yalnız uzatırken kolunuza da dikkat edin çünkü size yaşam boyu lazım olacak. ortalama 10 dakika hamile kadın ile avını başbaşa bırakın. sonra yatın zıbarın.. tehlike geçmiştir.

   hazreti muhabbet   27.08.2008 12:53 ~ 12:59
   #1016470
 
reklamı kapat

yazdır