ibrahim tatlises in sadece kafasinin yarilmis olmasi

1.

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

güzide basınımızın katakullileri ile örtbas edilmiş olandır.

değerli kafatasdaşlarım, akp'nin yıllardır sürdürdüğü mağdur edebiyatının esas erbabları olan ve mağdur edebiyatını dünya literatürüne kazandıran güzide vatandaşlarımız kürtlerin '7262. edition' mağdurlukları ile bir kez daha karşı karşıyayız!

bu edition'ın adı ise ibrahim tatlıses taramaca!

değerli kandaşlarım, siz sanıyor musunuz ki ibo taramalı tüfeklerle tarandı?

siz sanıyor musunuz ki beynine kurşunlar girdi de yine da bana mısın demedi?

eğer ki sanıyorsanız yeminle süzme poliyanna imişsiniz!

değerli kandaşlarım, ibrahim tatlıses'in vurulduğu falan yok! bunlar kirli bir oyunun rezil birkaç sahnesinden başka bir şey değil!

ülkemizin güçlenmesini istemeyen şer odakları çocuğun birini kışkırtıp ibo'ya taş attırıyor ibo'nun kafası yarılıyor hafiften. ama öyle derin falan değil ha, hafiften!

maksatları apaçık ortada! unutulmaya yüz tutmuş kürt açılımını yeniden gündeme getirmek, açılımı meşru kılmak için mağdur yaratıp bunun üzerinden edebiyat yapmak!

şimdi ibo vuruldu. kara propagandanın giriş kısmı tamamlandı. gelişme safhasındayız şu an. bu safhada bol bol ibo, dolayısıyla kürt, reklamlarına tanık olacağız. ibo'nun ne büyük sanatkar olduğunu verecek tüm kanallarımız ibo'ya ait arabesk parçalar eşliğinde. can dündar ibrahim tatlıses belgeselleri çekecek. tayfun talipoğlu yollara düşecek, urfa'lara gidecek. vedat milor dünyanın en lezzetli mutfağının kürt mutfağı olduğunu söyleyecek.

alabildiğine dramatize edilecek bu olay. ve hazır hale geleceğiz biz! tüm bu kara propagandayla afyonlanmış olan beynimiz kürtleri 'mağdur' olacak tanımlayacak! peşi sıra gelecek tavizlerimiz. hatta öyle tavizkar olacağız ki kürt görünce arkamızı dönüp 'burdan buyur' diyeceğiz!

ve başarıyla tamamlanmış olacak ibrahim tatlıses üzerinden yürütülen kara propaganda!

yaaa kafatasdaşlar bu işler işte böyle! neler dönüyor neler!

ibrahim tatlıses üzerinden kürt reklamı yapanlara ve sade ve sadece başında küçük bir yarık olmasına rağmen atom bombası yemiş gibi yaygara yapanlara intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!

   bongulboga   14.03.2011 20:18 ~ 20:32
   #2318620
2.

sadece kafasının yarılması mı? düşünsenize kurşun girip çıkmış kafatasından. kafatası parçalarını ödem inene kadar karın boşluğunda tutmuşlar. mümkün değil hasar bırakmaması. yine de allah'tan umut kesilmez.

   safinaz   14.03.2011 21:02
   #2318648
 
reklamı kapat

yazdır