icki icerken sakarlik yapmak

1.

işgüzarlar insanlar tarafından mekan cehenneme dönüşebilir.

bazı dangalaklar kızlara kur yapmak için arkadaşlarını itin götüne sokup çıkarabilirler. daha ilk biramdan yudumlarımı almışken gayrı ihtiyari sigarayı testen yaktım (burada suç barları karanlık ortamlara çevirerek melankoli mabedine çevirmeye çalışan işletmecilerde. daya kardeşim tasarruflu floresan ampulleri, nedir bu kasvet aşkı). sigaramı tersten yakmamı fırsat bilen arkadaşım sandığım çakal bir klişeye başvurdu '' daha ilk birada sarhoş mu oldun la ahehahehe ''. sırf kızlara '' geyik insan '' izlenimi vermek için arkadaşını sattı top. espri de espri olsa, götümle yaparım lan ben o espriyi.

tuvalete giderken sarhoş olmamama* rağmen '' aman dikkatli yürüyeyim de prim vermeyeyim göte '' düşüncesi yürüyüşümü yamuklaştırdı. polis otosu gördüğümde de aynı psikoza giriyorum. ama yarın gelecek elbet '' kanka bi sigara versene '' diye. ah veririm sana sigara.

   marksist idman yurdu   28.05.2011 19:56
   #2363647
2.

kişinin yapısındaki sakarlığın sarhoşluğa mal edilmesine vesile olan yegane eylemdir. kişinin bizatihi en yakınlar tarafından içki mezesi yapılır.

   tukenentukenmezkalem   28.05.2011 20:31
   #2363660
 
reklamı kapat

yazdır