ileri masturbasyon teknikleri

1.

demir bükey diye bir adam ekranlarda arz-ı endam edip ileri sürüş teknikleri hakkında ileri geri ahkam keserken aklıma gelmişti bu fikir. mastürbasyon denen nane herkesin hakkında bir şeyler bildiği ama temel teknikler konusunda yanıldığı mevzuların başında gelir. dolayısıyla okurların mastürbasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olması için birisinin çıkıp ileri mastürbasyon teknikleri - dersleri vermesi lazımdı. işte o ateşten gömleği üzerime giyiyorum ve teknikleri anlatıyorum:

a) erkekler için

1) penisin "duyarlı" alanı sandığınız kadar geniş değildir. bu sebeple geniş bir zamanda keyfini süre süre çavuşu tokatlamıyorsanız uç kısma biraz fazla bastırarak veya sadece ucu sıvazlayarak boşalma vaktini erkene alabilirsiniz.

2) sabunla mastürbasyon yapmak pek sevilen bir yöntem olsa da mastürbasyon sonrası çiş yaparken sancı hissedebilirsiniz. dolayısıyla sabunu pek tavsiye etmiyoruz. ancaaak, bir eşekliktir; bunu yaptınız ve çiş yaparken yanıyor da üsküdarın lambalarıııı! sakkın telaşa kapılmayın. cinsel hastalık falan kapmadınız. (elini siktin lan, kimden kapacaksın mal?) o acı 8 ila 15 saat arasında geçer. sakin olun, mastürbasyona tövbe falan etmeyin. nasıl olsa bozacaksınız.

3) sabunun ortasını delmeyin. deldiyseniz madde 2'yi yeniden okuyun. yeni delmeye karar vermişseniz "ben bunu şeyimle delerim ulan!" deyip abanmayın, yapamazsınız. çekeceğiniz acı yanınıza kar kalır.

4) şampuanla mastürbasyon yapacaksanız mümkün mertebe üçüncü sınıf adi şampuanlar kullanmayın. sabunla aynı etkiyi yaratır. varsa kardeşinizin bebek şampuanını kullanın. (ayıbı mayıbı yok bu işin birader, sonuçta elinizi sikeceksiniz zaten)

5) tahrik olmak konusunda sıkıntı yaşıyor ama muhakkak mastürbasyon yapmak istiyorsanız ve çevrenizde herhangi bir muzır neşriyat yoksa cinsel bilgiler ansiklopedisi veya kadın dergilerini kurcalayın. o da olmazsa ana britannica'yı kurcalayın. 1-2 maddesinde meme resmi vardı hatırlıyorum. (yaşlandım, maddeleri veremediğim için kusura bakmayın)

6) eğer banyoda değilseniz yanınızda peçete bulundurun. sperm lekesi çok zor çıkıyor. tedbirsizlik edip yanınıza peçete almadıysanız ve sıvaz sonrası sağa sola sperm damlattıysanız sakın telaşa kapılıp hemen yıkamaya koşmayın. o esnada allah muhafaza aile efradından birine yakalanabilirsiniz. sperm neye bulaştıysa onu önce bir bezle silin, sonra saklayın. 1-2 gün sonra ellerinizle ufalayarak spermi çıkarabilirsiniz. bir miktar iz kalacaktır ama onu da yıkayarak kaybedebilirsiniz.

7) pipinizin deliğine ince uçlu bir şey sokmaya çalışmayın.

8) solak olsanız da, sağlak olsanız da bu işi sol elle yapmaya çalışın. sağ elle mastürbasyon yapmak mekruhtur. muzır neşriyat falan varsa onu sağ elle kontrol etmek daha kolay olacaktır. ayrıca işiniz bittiğinde işinizi sol elle gördüyseniz daha becerikli olan sağ el boşta olacağından peçete tutmak v.s. kolaylaşacaktır.

9) işiniz bittikten sonra elinize bakıp "nasıldım?" diye sormayın.

10) pişman olmayın. eğer yeni ergenseniz bir süre her mastürbasyon sonrası ufak da olsa pişmanlık yaşarsınız ama bununla yaşamaya alışın. unutmayın; herkes yapıyor bu işi.


b) kadınlar için:

ben bu işin detayını bilmiyorum, o yüzden tek madde yazacağım kadınlar için mastürbasyon teknikleri konusuna, kalanını kızlar devam ettirsin.

1) mastürbasyon için yardımcı edevat olarak sebze kullanıyorsanız lütfen o sebzeleri atın.

   nicholai alexandrovic hel   03.11.2008 01:56
   #1075571
2.

tehlikeli bazı atraksiyonları var. beginner seviyeyisini başarıyla bitirmeden denenmemeli.
<bkz: yeni baslayanlar icin masturbasyon>

götü yiyenler için;
<bkz: zımpara>

   alfa romeo ve juliet   03.11.2008 02:05
   #1075575
3.

günde 4 ten fazla yapmayın...ya da yapın, güzel oluyor...

   saptik saman olduk   03.11.2008 02:07
   #1075576
4.

"şampuanla mastürbasyon yapacaksanız mümkün mertebe üçüncü sınıf adi şampuanlar kullanmayın. sabunla aynı etkiyi yaratır. varsa kardeşinizin bebek şampuanını kullanın. (ayıbı mayıbı yok bu işin birader,
sonuçta elinizi sikeceksiniz zaten)"

<bkz: dalin>

kullandım biliyorum tecrübe konuşuyo.

   18 karakterli isim   27.02.2009 18:19
   #1217256
5.

benim bir arkadaşım vardı (vallahi gerçekten o yapıyordu yeminlen) iğrenç hatta aşağılık denebilecek teknikler kullanıyordu.açıklasam mı açıklamasam mı diye çok düşündüm ama dayanamıyorum yazıcam;

1-bir poşete biraz kıyma koyup içine azcık cıvıklaşsın diye bir yumurta kırıyorsunuz ve yoğuruyorsunuz,karışımımız hazır.dediğine göre vajina etkisi yapıyomuş.

2-bu daha iğrenç hatta öküzce bir teknik.eve alınmış evet yanlış okumadınız alınmış ve pişirip yenmek için dolapta bekletilen piliç.gerisi yazmama gerek yok sanırsam.ve bu hayvan herif işini gördükten sonra pilici dolaba tekrar koymuş.artık içine mi boşaldı dışına mı onu bilmiyorum.

<bkz: lütfen evde denemeyiniz>

   obikefixx   11.09.2009 03:31 ~ 14.09.2009 02:30
   #1595867
6.

<bkz: denemeyin>
ben denedim kafası koptu.şimdi buzun içine koyduk hastahaneye gidiyoruz.

   haci komunist   30.10.2010 19:26
   #2222338
7.

kasaba gidilir 1 kilo ciğer alınır mümkünse bütün veya 2 büyük parça halinde arasında git gel yapılacak biçimde streç filmle sarılır bu içinde ciğer olan streç film bir buzdolabı poşetine konur ve bir yere sabitlenir gerisi bildiğiniz gibi.

   aynalitahir   08.03.2012 23:39
   #2493316
 
reklamı kapat

yazdır