ilhan parlak

1.

fenerbahçe'nin bu sezon yaptığı geleceğe dönük transferlerden biri.2006 yılındaki u19 şampiyonasının gol kralıdır.o zamanlar valencia ve real madrid'in bu oyuncuyla ilgilendikleri söylenmişti.ayrıca içimden bir ses bu çocuğun formayı bu seneden kapacağını söylüyor.

   waboose   11.07.2007 01:50 ~ 02:02
   #535588
2.

genç (!) semih gibi sonradan oyuna girdiği maçlarda bile gol atabilme yetisine sahip olan bir futbolcunun olduğu takımda ancak takımı tribünden izleyebilecek oyuncu. transferi fazlaca abartılmaktadır, kaldı ki kendisi kayserispor gibi bir takımda gökhan ünal'ın yedeğidir. fenerbahçe eğer tek forvet oynarsa zaten forma göremeyecektir ancak çift forvet oynadığı ve david gönderilmediği takdirde saha dışından değersiz yabancıların türkiye'de ne durumda olduklarını ibretle izleyecektir.

   berkalettin   11.07.2007 01:54
   #535594
3.

'iki ayağını da çok iyi kullanabilen, zamanlaması iyi, gol pozisyonuna çok çabuk girip gol atan ilhan’ı alan fenerbahçe çok büyük bir iş yaptı'

hikmet karaman
(ankaragücü eski teknik direktörü)
“kayserispor’a geldiğimde bir gün paf takımının idmanını seyrediyordum. onu gördüğümde daha sırt numarası yoktu. hemen a takıma aldım. fenerbahçe, forvette kezman’dan daha iyi işler yapacak, hollandalı van basten’in özelliklerine sahip bir futbolcu aldı. ailesi, karakteri müthiştir. iki ayağını çok iyi kullanabilen, sezgi gücü müthiş bir futbolcu. yeter ki güvenilsin. geçen seneden daha fazla oynatılsın. tek başına çok maç alır. başarılar diliyorum, müthiş transfer.”

ertuğrul sağlam
(beşiktaş teknik direktörü)
geçen sezon kayserispor’u çalıştıran beşiktaş teknik direktörü ertuğrul sağlam, eski öğrencisi ilhan hakkında kısa bir yorum yapmakla yetindi. sağlam’ın yorumu şöyle: “sabredildiği takdirde ileride hem türk futboluna hem de fenerbahçe’ye uzun yıllar hizmet edecektir. son derece yetenekli ve çalışkan bir oyuncudur. biz beşiktaş olarak ilhan’la ilgilenmedik. kadromuzda o tarz bir oyuncuya ihtiyacımız yoktu.”

cem pamiroğlu
(u-19 milli takım teknik direktörü)
”geçen sene u-19 milli takımı’nın katıldığı avrupa futbol şampiyonası’nda 6 golle gol kralı olmuştu. oradaki bütün büyük takımların menacerleri gelip ilhan’ı bize sormuşlardı. iki ayağını iyi kullanabilen, araya iyi kaçan, kafa topuna zamanlama açısından iyi çıkan ve topu kazanan, rakibine duvar olan bir yetenek. gol pozisyonuna çabuk girip golü rahatlıkla atabilen ya da attırabilen bir futbolcu. fenerbahçe bu sezon ve gelecek için inanılmaz iyi bir transfer yaptı.”

hüsnü özkara
(sakaryaspor teknik direktörü)
”kayserispor’un başındayken onun yetenekli olduğunu görüyordum ve hemen kadroya dahil edilmesini yönetimden istemiştim. müthiş bir yetenek ancak 2 veya 3 yıl kayseri’de kalmalıydı. biraz daha pişmeliydi. fenerbahçe büyük bir camia. umarım kaybolmaz. bu çocuğu 10 yaşından beri ingiliz takımlarının takip ettiğini bizzat ben biliyorum. araya girmesi, rakip defansı karıştırması, pozisyona girmesi olağanüstü. ilhan’a başarılar diliyorum.”

http://tinyurl.com/2j473n

   bilac   11.07.2007 02:02 ~ 02:03
   #535615
4.

ozer hurmaci karsiliginda ankaraspor'a transfer oldu.

   nartallo   18.06.2009 21:56
   #1449457
5.

bu arkadaşın çok yetenekli olduğunu ve türk futboluna damga vuracağını söyleyenler ne kullanıyorsa aynısından ben de istiyorum.

   heddodepaso   07.11.2010 13:07
   #2228767
 
reklamı kapat

yazdır