internete dusmus karilari

1.

çok tehlikeli karılardır. aynı anda 3 sohbet programı kullanıp 15 kişi ile, o arada 3 cep telefonu kullanıp 3 kiş ile muhabbet edebilecek kapasiteleri vardır. bunların 3 çocuklu olanını bulamazsınız.

1 - 2 çocuk arası olanlar piyasada dolaşır. takıldıkları yerlerde yiyişmedikleri eleman kalmamıştır. bazen oralara uzun süre gelmez, başka yerlerde takılır yeni avlar bulurlar. havalı narsist olanları elit entel kesimin takıldığı sitelere takılır. bunlar öyle herkese vermez. peşlerinde çok koşup eğlendirip, uğurlarına para harcamak, hediyeler, çiçekler almak gerekir.

dandik sitelere ve sohbet sitelerine takılanları ise bir yemeğe çıkarmak yeterlidir. hele rakı balık roka üçlüsünü ısmarla daha balıkçının masada ayak parmaklarıyla penisinzi okşamaya başlarlar. karşılarında çok içmeyin çünkü onları asla zil zurna sarhoş edemezsiniz ve hatta sizi alkol komasına sokarlar.

başka tarafa baktıkları an kadehteki rakıyı uygun yere dökün, içiyormuş gibi yapın.


bunların aynı anda 15 adamı idare ettiğine inanmayanlar olabilir lakin pc'lerine sızın izleyin görün ne kaşarlar var. o sizle konuşurken ahlak abidesi kesinlen tip meğer neymiş anlarsınız. ha bu tiplere asla değer vermeyin, verdiğinizi anlarlarsa sizi resmen zügerler. bu tipleri en güzel zügende bunları ne kadın ne insan yerine koymayan ve hatta bu tiplerin hayvan dediği tipteki erkeklerdir. onlara ayılır bayılırlar.


kötü bir örnek zira aradaki yaş farkınabakıldığında o kadın bu çocuk denebilecek yaştaki bebeleri parmağında oynatır. tesadüf olmasa yakalanmazda;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19373877.asp

   yenitara   02.12.2011 10:08
   #2458833
 
reklamı kapat

yazdır