is ilani adi altinda hayat kadini telefonu dagitmak

1.

varmış efendim böyle bişey.* şimdi efendim bazı hayat kadınları** reklamları eksik olduklarından müşteri portföylerini geliştirmek için bu yollara başvururlarmış.hayat kadınını pazarlamakla görevli kişi** kişi sokaklarda "günda bir saat çalışın aylık 10 bin dolar maaş alın" şeklinde ilanlar dağıtarak avlanan sazanların aramasını sağlayıp sonra da "hacı işi falan bırak da çok deli hatun var ne dersin?"olayına girerlermiş.şahsen liseyi bitireli 3 ay olmuş bir arkadaş grubum olduğundan olayları bir de kendim gözlemlemek istedim ve yaptım da!! bakın ortaya neler çıktı:

yer antalya cumhuriyet meydanı önü.bir pazarlayıcıyla burada karşılaşmayı uman ekiplerimiz mal mal gezinirken sözkonusu ilanları dağıtan elemanlardan biriyle karşılaşıyor.eleman bişey söylemeden tipime bakıp abaza da olduğumu anlamış olacak ki direk ilanı uzatıyor.ne yazdığı hatırlanamayacak kadar saçma ilanın verilişinden sonra aramızda şöyle bir diyalog geçiyor:

-abi nerede bu işyeri şimdi yaa direk başvurcam ben.
-eehm şu şey var ya * yağ sanayinin orada.
-patron kim peki?
-eehm kem de küm

diyalogdan da anlaşılabileceği üzere elemanın da sebepsiz kızarması ve mavi ekran vermesi üzerine durum anlaşılıyor ve türkiye de harcanan pazarlama dehaları için gözyaşı dökesi geliyor insanın içinden. *

   kayser sozer   01.09.2007 05:29 ~ 05:32
   #646731
2.

kesinlikle memlketimde olan bir vakadır. hatta iş ilanı adı altında direk genelev adresi vermeye kadar gitmiştir. yine bahsi geçen ilanlardan bir çoğu bursada da dershanelerin yoğun olduğu bölgelere * asmışlardır bahsi geçen ilanı .

her ne kadar bazıları genelevlerin kendilerine uygun insan aradıkları için ilan verdiklerini söyleselerde, bu ilanlar aslında gayrıresmi kuruluşun reklamını yapmak içindir ve genelde fısıltı gazetesinde bir yer buldumu adı geçen yerin işleri açılır köşeyi döner , parayı bulur.

fakat ne ihtiyaç olursa olsun böyle ilanlara kanmamak lazımdır zira ülkede her haltın sex tuzakları ile yendiğini düşünürsek asla ve katha böyle şeylere prim verilmemelidir.

   tosbaa   01.09.2007 05:35
   #646733
 
reklamı kapat

yazdır