isterik yazar

1.

bir eli cinsel organında diğer eli klavyede olan, cinsel ve sosyal arzularını yazmakla ve hatun-erkek yazarlara laf atmakla meşgul yazar modelidir.

ayrıca bu tipler kitaplarının çok satması için de bolca cinsel fantezilere yaslanır, "edebi yat"-makla meşgul karakterlerle donatırlar. yazmak fiilinin eğitselliği veya tepkiselliğini binealeyh unutarak, karşı cinse yazma güdülerini öyle bir dışa vururlar ki plütonda bir yeti can verir, nikaraguada bir şebek orgazma ulaşır.

ve bu tiplere taviz vermek, reytinglerini artırmak dünya yeşilleri ve alman sosyal demokratlarını, tayvan rahiplerini dünyaya bir nebze daha küstürür.

bunca nükteden sonra demem o ki, bu yazarların sosyalleşmeleri için siberalem,yonja ve sosyomat gibi güzide siteler yetmemiş,, 20 yaş sonrası,ergenliğin tam ertesinde konuşulacak epey bir konu varken ortamı köy çeşmesinde birbirlerine laf atan cinslerle doldurmuşlardır.

ayrıca bir not, vücuttaki kanın yuzde yetmişbeşi iç organlarda birikmektedir. yürüyüş veya spor yapıldığında bu kan ellere ve ayaklara gittiğinden el ve ayak şişmeleri meydana gelir. ereksiyon sırasında ise, kan sadece cinsel organda biriktiğinden bireyler düşünemez hale gelirler.

yazıktır efendiler..

<bkz: lafmacun da yazar derinligi>

   chiquillo   27.04.2008 18:59 ~ 19:45
   #905978
2.

bir kere sözlükten hatun kaldıramadığından sürekli bir kuyruk acısıyla oraya buraya sataşan,ona buna bok atan,kedi ciğer muhabbetine uygun yazardır..

adam napsın,manuel takılmaktan sıkılıyor tabi..haliyle canlı kanlı hatun istiyor ama nafile.beyni bi tarafıyla yer değiştirmiş insan modeli işte bu.çevreye rahatsızlık vermekten ve sol elini de eskitmekten başka birşey yapamıyor.kendini geliştirmenin sadece hatun kaldırmak olduğunu düşünerekten açıyor sözlüğü.bakıyor herkes kendi halinde,bunu da farkeden yok,hemen bir başlık açıyor.ama polemikli olucak ki hatunlar güvercin atsın,o da biraz direndikten sonra hatuna yavşasın dimi ama ?

ahh be güzelim sen kendi halinde *takılsan da bizim de miğdemizi bulandırmasan,kenardan ufak ufak kaçsan da şu güzel ortamı bozmasan..dimi ama ??*

   hicbisee   27.04.2008 19:09
   #905983
3.

herşeyi bildiğini sanan yazardır ayrıca..

benim çok yüksek mevkilerde,iyi sözlüklerde tanıdıklarım var,ihtiyacın olursa çak bi güvercin deyip de kendini büyük göstermeye çalışan ama o öküz gibi görüntüsünün altından bir toplu iğne kadar adam çıkmaz..çıkması da düşünülemez zaten..

   hicbisee   27.04.2008 19:30
   #905999
4.

<bkz: histerik yazar>

   vendetta   27.04.2008 19:58
   #906019
5.

orospu çocuğudur.

   muslum gurseks   27.04.2008 21:05
   #906063
 
reklamı kapat

yazdır