izdivacta ibrahim tatlises gibi birini ariyorum diyen kadin

1.

izdivaç programına katılıp ibrahim tatlıses gibi yakışıklı birini arıyorum deyip gelen adamı beğenmeyip azarlayan kadındır.tamam gelen adam <bkz: brad pit> değil ama ibo gibi birini arıyorsan gelen adam kronun biri olacak.kadın birde adamı görünce bana bunumu layık gördünüz diye program sunucusuna kızdı.adamcagız sende sanki prenses elizabet sin diyerek kadına agzının payını verdi.şimdi atini siken kovboy derki ibrahim tatlıses gibi birini arıyorum diye izdivaça çıkıp gelen adama hakaret edecek kalitedeki bir kişi ancak ibrahim tatlısese layık olabilir.

   atini siken kovboy   24.11.2009 01:49
   #1754156
2.

yuh özcan denize benzeyeni arayanı gördüydüm bu da başka bir cinsmiş.
şaka gibi ya. benim bi arkadaşım var kız geldi 30 yaşına istemeye falan da geliyorlar. gel gör ki bizim hasba kimseyi kabul etmiyor. annesi dedi kızım sleepy git şunla konuş bi sor bak ağzını ara sevdiği mi var niye böyle yapıyor?
iyi dedim soralım bakalım.
kızım dedim niye böyle yapıyorsun bak annen ince hastalığa yakalandı yakalanacak. neyi bekliyorsun? ya da kimi?
özcan denize benzemezse evlenmem demez mi. işte o an hayat durdu benim için.
ne demek lan özcan deniz'e benzeyen olmazsa evlenmem.nereden bulacaz şimdi biz onu? hadi bulduk diyelim nasıl biri olduğunun hiç mi önemi yok? kişiliği falan?
iyi tamam git hayvanın tekiyle sırf özcan deniz'e benziyor diye evlen sonra otur ömür boyu çile çek özcan deniz kılıklı kocanla. hey allahım ya.

hala bekliyor inanır mısınız? özcan denize benzeyen bi yazar arkadaş varsa insaniyet namına bana ulaşsın. yemin ediyorum bak kız hala bekliyor.

   sleepy   24.11.2009 02:00
   #1754175
3.

tip anlamında söylediyse şansı yüksek, para anlamında söylediyse düşük. yok lan düşük filan değil, bariz yok.

   gerekirse yazarim   24.11.2009 02:02
   #1754183
 
reklamı kapat

yazdır