kadinin erkegini dusunup kendini unutmasi

1.

kadıının, kendini yiğidine, erkeğine, herifine adaması, bu nedenle kendine vakit ayırmaması..
bir rivayete göre (#2112391) terkedilecek kadınlardır bu kişiler..
halbuki erkeğini düşünmek, sadece onu doyurmak, donlarını yıkamak değildir.. seksi bir şekilde evde dolaşarak, adamın aklını almaktır..
hoş, adamın aklını aldıktan sonra istediği her şeyi yaptırma kudreti bahşedilmiştir kadınlara..
out..

   ayazizm   22.07.2010 17:52
   #2112408
2.

kadının sevdiği insana "erkeğim" psikolojisi ile yaklaşıp sadece o'nun ihtiyaç, gereksinim vs ile ilgilenirken girdiği kısır döngüdür.
yazar kişi benim entrymi baz alarak bahsettiği şeyler de yine "erkeğim" kişisinin istek veya talebinden başka ne ola ki? bildik, kanıksanmış, görev olarak yüklene yüklene artık neredeyse genlere işlenmiş dolayısıyla normalleştirilmış.
1 dakika sadece 1 dakika düşünün. en güzel örnek annelerimiz aslında...eski usül gelenek, görenek, adet ya da siz her ne diyorsanız deyin, yetiştirilmiş analarımız. sabahtan akşama kadar evin içinde dört döner erkeğinden kaynaklı ihtiyaçların giderilmesi için.erkeğine yemek yapar, erkeği temiz bir eve gelsin diye ortalığı temizler, erkeği temiz giyinsin diye çamaşır yıkar ütüler vs vs vs. sonra yorulur.
erkeği eve gelir. giyinip süsleneçekmis. bu kadar yorgun bir insanın mı içinden gelir giyinip süslenip vs vs yapmak yoksa, tüm gün dışarıda olan (is vs nedeniyle) erkeğinin eve geldiğinde karşılaşmak istediği manzamıdır?
hayatı paylaşmak diyoruz ya, aslında hiç de kolay değildir. bir erkeğe "erkeğim" zihniyeti ile yaklaşan kadınların şimdiye kadar mutlu olduğunu görmedim. hatta bu zihniyette olup da hayatını "erkeğine" adayan kadının gece yarıları kafasında kesme kültablası parçalandıktan sonra erkeği tarafından dışarıya atılıp el'lerin kapılarında beklediğini bilirim.
anlatmak istediğim zihniyetteki yanlışlık. bir insana kölesi olacak kadar itaat etmek ne kadına ne erkeğe mutluluk getirmiştir dünya varolalıberi...
sevmek ise bütün mesele ve bu sevgiyi göstermek ise diyecek hiçbirşeyim yok. bir kadına sevildiğini, önemsendiğini, umursandığını -sadece sözlerle değil yaptığı her türlü davranışla dahi-anlatabilen bir erkek** için kadın zaten yapabileceği herşeyi yapar. benim bahsettiğim kadının "erkeğin"ce köleleştirilmesi değil, özgürleştirilmesidir. *

   truly madly deeply   22.07.2010 21:51
   #2112514
3.

ya ben bi' kere solaryumda unutmuşum kendimi böyle, sonrasi malum.*

   plebisit   22.07.2010 22:52
   #2112544
 
reklamı kapat

yazdır