kadinlarda gorulen sadakat yalani

1.

yalanın kuyruklusudur..

''erkeğim beni sevsin, bana karşı anlayışlı ve kibar olsun ve bana sadık olsun yeter'' diye inim inim inleyen, sadakat benim için çok önemlidir diye yırtınan trilyonlarca kadın gelip geçti bu dünyadan..

sadakat..kadınların en ikiyüzlü davrandıkları kavramlardan birisi bu..

''sadakat elbette en önemli şeydir benim için'' diyen kadınların gözüne bu yalanlarını sokmak istiyorum müsadenizle..

sürekli gittiğim barlarda kadınları şöyle bir gözlemleyince, onlara karşı olan tiksintim bir kat daha artıyor..bu barlarda kadınların ''vermek'' için sıraya girdikleri oğlanlar hep, hergün başka bir kadınla görülen, hergün başka bir kadınla oynaşan, sevişen,yiyişen erkekler oluyor nedense..yani sadakatla alakası olmayan, hergün başka bir çiçeğin balını emen erkekler..

kadınlar da bu durumu tas gibi gördükleri halde, bu erkeklerin hergün başka bir hatunu düdüklediklerini bildikleri halde, inatla gidip o erkeğe vermek için yırtınıyorlar..''beni de sik yiğidim'' dercesine onurlarını, gururlarını ayaklar altına alıyorlar ve o sadakatla alakası olmayan erkeğin yatağına meze olmak için birbirlerini yiyorlar..

işte bunu farkettiğimden bu yana hergün başka bir kadını düdüklemeyi kendime bir görev edindim..ve sadakat yalanını kadınların gözüne soka soka onları becermeye, gururlarını kırmaya, onurlarını ayaklar altına almaya başladım..

fakat işin ilginç yanı,kadınların bundan inanılmaz derecede zevk almaları..

sadakatmış..

   cilgin buzdolapci   03.06.2008 07:51
   #936126
 
reklamı kapat

yazdır