kadinlarin kavga sonrasi aglamalari

1.

kadinlarin kavga sonrasi kisik sesle laf sokmalarinın sonuna denk geliyor çoğunlukla, desibel düşerken hıçkırmalar filan. bazı bazı laf sokmanın bittiği noktaya denk geliyor ki bu çk kritik bir hamle bak, çakallık kokuyor buram buram.

bu noktadaki amaç, dur ben lafımı sokayım, sonra ağlama kozumu oynayayım. böylece karşıdan laf gelemesin. %100 işe yarıyor da, süper bir taktik hani. robin gösterdi ki benzer bir noktada soyunmak da oldukça işe yarıyor ama ağlamak sanki daha etkili gibi. bu sayede hem ne demiş olursanız olun, hemen haklı duruma geçme şansınız var. adeta şifre yazmak gibi.

   pul koleksiyoncusu   02.12.2009 03:29
   #1768049
2.

''hayır tamamen sinirden ağlıyorum anlıyo musunn''cümlesinin altına imzalarını çok geçmeden atarlar

   pembeburun   02.12.2009 03:30
   #1768053
3.

size hemen bir sosyopsikolojik açıklama yapayım.
özellikle sosyal baskının yogun oldugu kapalı toplumlarda , kadınlar erkeğe eşitlenme sürecinde bir çok şeyi bastırırlar.
bu bastırılanlar daha sonra , yatakta mazoşizm olarak bize geri döner. kıçımı tokatla , klitorisimi ısır felam.

bastırılan arzular sonucu ortaya çıkan şiddet kadını cinsel olarak dürtülüyor. bu durumdaki bir kadın için edilen kavganın da orgazmik bir yanı vardır.

bilmem siz becerebildiniz mi fekat , benim hatunlar her seksten sonra ağlarlar. orgazm vücuttaki hormon dengesini alt üst ettiğinden kadınlrımız çok duygusallaşırlar. haliyle ot desen ağlarlar , bok desen ağlarlar.

kavga sonrası ağlamanın sebebi de budur . erkekler gibi dur şuna kafayı çakayım diye rahatça kavgaya girişemediklerinden , gerek hanımefendiliklerine leke sürüleceğinden , gerek kız kavga mı edermiş canımcılıktan dolayı , bastırılan kolay kavga etme lüksü , kavga sonunda gözyaşı duyguların adisyonu olur.
yaşasın orgazmı yaşamayı bilen kadınlar !

   oksuz sari cicek   02.12.2009 03:34 ~ 03:35
   #1768057
 
reklamı kapat

yazdır