kadri ozcaldiran

1.

bogazici üniersitesi elektrik elektronik muhendisligi bolum baskanidir. söylentilere göre boğaziçinin yeni rektörü. tabi cumhurbaşkanı atamadan kesin birşey söylenemez. ama üniversite içi seçimlerde eski rektör ayşe soysal ile girdiği yarışmadan galip çıkmışmış. hayırlı uğurlu olsun ne diyelim.

   shakabiyana   01.07.2008 23:46
   #963040
2.

-çok babacan bir insandır, açık sözlüdür, öğrenciyi kasmaz üzmez.

-marx saçı-sakalı, yumurta göbeği, kendini apaçık ifade etmesiyle kendi bölümünün dışındaki öğrencileri bile tavlamış babadır kendisi. harbi babadır.

-bir konu üzerinde öğrenci "böyle olsa da olur mu?" demiştir:

-saçmalamayın olmaz öyle şey...

-peki hocam...

-yani saçmalayabilirsin de, tercihen saçmalama...

-sakalına kurban. çok kalite bir hoca. sakallar zaten inanılmazzz

-şöyle birşeyler demişti :

"derse gelin veya gelmeyin, isterseniz birinci dakika gelin isterseniz ilk saat gelin benim için fark etmez ama öğrenmek icin gelin."

ikinci dersin sonuna yaklaşıyoruz, sorusuna cevap alamayınca:"kasmaya gerek yok, bu haftalık bu kadar yeter, ben kaçtim" dedi ve gitti.

gerçekten iyi ders anlatır. tekniği biraz farklıdır ama hocam aşmış kendini.

her konuda yardımcıdır yeter ki açık olun hocamıza karşı ve de mutlaka numeric ondan alınmalı..

sınıftaki gürültü üzerine:

oğlum bana bakın, benim dersimde ön sıralarda konuşmayın, gidin arka sıralara konuşun, gülün, isterseniz sevişin ne .ok yerseniz yiyin" diyecek kadar cesur(!) hocamız.

eksileri

cuma 123 ve 456. dersliklerde ders verir.

75/ 15 tenefüs /75dk ders yaparak insanda kafa falan bırakmaz. el yazısını okumak zordur. sınavlarında kastırır, en karışığından şeyler sorar. dolayısıyla notlar arasında uçurum çoktur. çok iyi çalışan yalayıp yutan iyi not alabilir. diğerleri 0-45 arasına sıkışır. ağzı bozuktur, derste sizi haşlayabilir. gururlu yapınız varsa sakın almayın!

artıları

çok şey biliyor. gırgır adamdır. derste yoklama almaz. sınavlarda ve harf notu veriminde notları boldur. 45 50 ve 35'e bb verdi, 29 ?? 90'a aa verdi.

   zyucel   06.08.2008 22:54
   #995549
 
reklamı kapat

yazdır