kafayi oral seksle bozan yakin arkadas

1.

bu niyazi den başka biri olamaz!

niyazi ve ben yorgun geçen bir günün ardından taksime gitmeye karar veririz ve olaylar bu aşamadan cereyan eder.henüz otobüsteyken kalın dudaklı bir takım kızların ağızlarına bakarak ereksiyon olmaya başlamıştır.sanırsınız otobüsün vibrasyonundan dolayı bu tür bir hevesle kasıkları uyuşmaktadır.ancak bu onun sıradan ve gündelik yaşamını dolduran yegane duygudur.

otorduğumuz kafeden kalkamamıza sebep olan,karanlık ortamların gizli saklı köşelerinde oturup uzaktan ağrı kızların ağız ölçülerini çıkarıp önündeki kağıda kendi deyimleriyle farklı bir yaklaşım yakalamaya çalışarak sapıkça ağız motifleri çizen niyaziye demez ama olaki bir kız gel beni abana abana zik dedi,inanın ki zikemez.

gece geç saatte eve geldik bunla.zil zurna 8 çiziyoruz.gösterdim bi kanepe kıvrıldı pezevenk.yatağıma uzandım ki ne göreyim,herifin siki hala havada.o kadar içkiyi ata içirseler bak abartmıyorum karşısına jessica alba yı koy hasiktir lan der uyur.battaniyeyi öyle bir dikmiş ki havaya uzuv demezsin ona düzgün örtünmemiş denyo ondan öyle duruyo dersin.ama yok bildiğin yarak bu.

sabahın 6 sı niyazi kalkmış uydudan porno izlemekte.kulağıma ilginç sesler geliyor ama sanıyorum bu ses niyaziden çıkmakta.ahh uhhh ohhh sesleri gelince açtım gözlerimi ne göreyim,adam çökmüş halının üzerine bi taraflarını okşuyor,diğer eli de kumandada.heytt diye bir bağırdım ki muhtemelen tüm apartman uyandı.

olum niyazi sanırsam bir diğer aşama kendi yaranı kendin ağzına alacan sonunda dedim ve ne göreyim,niyazinin dudaklarının kenarında bir beyazlık.

yok dedim bu kabus olmalı,ben kimlerle takılıyorum böyle,olamaaaazzzzzzzz diye bir çoığlık attım ki,bir ses,bir melek sanki,o kadar güzel bir ses ki.''pandiyykkk uyan bitanem korkma benim ben''

rüyaymış lan'
niyazi dünkü derste tüm kızları oral seks yaparken hayal ettiğini söyleyip ağzındaki sigarayı penismiş gibi kızlara sallayıp ''ben bunla orospu ağlattım orospu'' diyordu!
it oğlu it beni bile korkutmuş bak,yazık bu herifi alan karıya lan!

   pandick   27.03.2009 12:13
   #1277568
 
reklamı kapat

yazdır