kariyerimi tasiyorum

1.

“kariyerimi taşıyorum” yarışması ile sadece ödüller kazanmakla kalmayacaksınız! lojistikte "ben de varım!" deme zamanı! sektöre kendinizi tanıtmak için eşsiz bir fırsat! geleceğinizin peşinde, bilginin izinde koşmanın vakti geldi!

masanızdaki ekmeğin nereden, ne şekilde, ne kadara geldiğini hesaplayarak, lojistik dünyasına bir giriş yapın; birikimlerinizi, yaklaşımlarınızı bu yarışmaya taşıyın, hem geleceğinizi hem de nakit para ödüllerini kazanın!

proje yarışması gereğince, çalışmanızın kapsamı bir şehrin ekmek dağıtımı üzerine olmalıdır. sanal bir şehir oluşturmakta özgürsünüz! yalnız bu şehre ait nüfusun en az 500,000 olması gerektiğini unutmayın. varolan ve nüfusu 500,000 ve üzerinde olan bir şehir analizi yarışmada serbest bırakılsa da, seçilen bölgedeki halk ekmek ve benzeri firmadan bilgi teminatı ile proje gerçekleştirmek kesinlikle yasaktır. bu konuda ülke çapındaki halk ekmek ve benzeri firmalarla proje değerlendirme sürecinde temasa geçilecek ve durum kontrol edilecektir. proje değerlendirme kriterlerine göre jürinin sizden beklentisi, bölge insanın ekmek ihtiyacını en verimli, en ucuz yoldan tam ve etkin bir şekilde karşılamanızdır. bölge insanına ekmeği nasıl, nereden, ne kadara, ne şekilde gibi soruları yanıtlayarak ve daha bir çok parametreyi de hesaba katarak ulaştırmanız projenizi daha nitelikli kılacaktır.

http://www.kariyerimitasiyorum.com/

   witchorexia nervosa   18.01.2008 20:09
   #822885
 
reklamı kapat

yazdır