kasiyere hava atmak icin marketten para sayma makinesi satin almak

1.

yıllardır girip çıktığı marketteki kasiyeri gözüne kestirmesine rağmen, aldığı hiçbir ürüne tepki göstermeyen güzeller güzeli kasiyeri etkilemek amaçlı yapılabilecek son şeydir.

öncelikle ; tabiki her şey para değildir fakat para her şeyi satın alınca da her şey birden bire para oluverir. her neyse...

kahramanımız kasiyeri tavlamak amaçlı daha önceden romantik bir erkek olmayı denemiştir. yani yalandan varolduğunu göstermeye çalıştığı sevgilisine sürekli buket çiçekler, adam sandler'lı romantik komedi filmleri, icili bicili çoraplar alıp kasadan geçirirken belki bir yerden laf açılır düşünesi ile şansını denemiş fakat babayı almıştır.

eve her gidişinde ne yapsam ne etsem derken ana haber bültenindeki bir habere gözü takılır. "kadınlar paradan mı hoşlanıyor?"

bunu duyar duymaz kafasında bir ampül belirir ama çevresinde ak parti sempatizanı olduğu düşünülmesin diye hemen o bulutçukları yok eder ilk önce. sonra atlar gider markete ve bir adet para sayma makinesi alır. aklınca "çok param var ama tek başıma da sayamıyorum. eğer benimle birlikte olursanız, oturur akşama kadar para sayarız" düşüncesini kasiyere yedirtecektir. ama nafile. kasiyer kızımızın hiç de öyle parayla falan işi yoktur.

zaten hıyar arkadaşımız para sayma makinesi yerine rende almıştır. daha önce hayatında para sayma makinesi mi görmüş hıyar. ne bilsin.

ayrıca para sayma makinesi alsa ne olacak? marketten çıkıp belediye otobüsü durağında bekliyor inek. ulan saymak için mi biriktirdin o paraları demezler mi adama?

   cayvesigara   25.01.2008 01:01 ~ 01:01
   #832487
2.

yapmaya çalışır da cebinizdeki paranın para sayma makinesine yetmediğini o kasada, o kasiyerden öğrenirseniz, işte bittiniz demektir. üzerinize kro etiketi yiyip raftaki yerinizi alırsınız.

   zipkin   18.04.2009 14:41
   #1323343
3.

bu degilde su var genelde:

<bkz: kasiyere hava atmak icin marketten marlboro satin almak>

   amonaco   18.04.2009 14:44
   #1323356
4.

bunu yapan insanın cüzdanında o makineye yetçek parasının çıkışmamasını diliyorum.

   borderline   18.04.2009 14:46
   #1323365
 
reklamı kapat

yazdır