kedi yavrucuklarina merhamet besleyen kizlar

1.

kızların iki yüzlülüğü erkeklere göre çok çok fazladır. ben bunu bizzat yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. mesela hemen örnekleyeyim hayvanlar konusunda. hayvanlardan nefret eden kızlar bile sempatik göründüğü için hayvanları seviyormuş gibi yapıyor. böceklerden ve farelerden korkuyor aynı zamanda. ebe şaşkoloz onlar da hayvan değil mi? ha bir ortak özellikleri daha var. o da msnde evet yerine eed yazmaları.

bunlara kafayı fena halde takmış bulunuyorum. çevremdeki kızları sadece birer seks objesi olarak gören sağlıklı bir erkek olmama rağmen bu sosyal yönleri rahatsız ediyor beni. kendilerine ben fethullah gülen kadar naifim, kusursuz bir insanım, bak yerlere tükürmüyor, kedi yavrularını çok seviyor, tuvaleti de bulduğum gibi bırakıyorum imajı vermeleri gıcık ediyor beni, ayara kesiyorum. ki kızlar tuvaletinde kol gibi kasılmış yekpare boklar da gördüm ben. üç metreydi ya! sen düşün artık. dirsek dirsek, kıvrandırmış o kibar sandığın hatun.

özellikle şu kedi yavruları konusu... kedi yavrularına merhamet beslemeyen cani bir kız bulursam hemen nikahı basıcam. ki hatun yönünden hiçbir problem yaşamama rağmen bu sultan hayatımı, vahşi seksleri arkamda bırakıp göbek yapıcam, arka bahçede hıyar yetiştiricem. siz de bana yardımcı olun bu konuda. ama yok... bir tane kız bile kedi yavrularına hırslanmamış bugüne kadar. hep merhamet, hep sevgi, hep süt. mahalledeki kedilere ciğer alan, süt veren kızlar var. insanlar bulamıyor ciğeri bu safdiller kedi yavrusuna veriyor.

oysa kedi yavruları bu şefkati hak etmeyecek kadar nankör. yediği ciğerlerin, içtiği sütlerin bedelini bir gün bile ödemeyi düşünmüyor. aksine size kumpaslar kuruyor. gece vakti çöp tenekesinin kapağını açtığınızda tıpkı ebesi, atası, dedesi gibi aniden içeriden fırlayarak ödünüzü elinize veriyor. verdiğiniz sütlerin, ciğerlerin karşlığı bu mu olmalıydı değerli kardeşlerim? nerede bir kedi yavrusu görsem bu aymaz kızların aksine ortak hıncımızı alırım. onu elimde mama varmış gibi yaparak iki ayağının üstüne dikeltmeyi amaçlarım. amacıma ulaşınca da ustaca voleyi çakarım. ve kedicik uzayın derinliklerinde kaybolur...

   faysal   09.11.2008 01:05
   #1080785
2.

biraz da ana yavrularına merhamet beslesinler ;

<bkz: zibidigibi>

   zibidigibi   09.11.2008 01:06
   #1080786
3.

<bkz: nutella kedi ve pink floyd>

<bkz: kendi basligini hatirlatan ezik yazar>

   cemkirik limon dilimi   09.11.2008 01:08
   #1080788
4.

<bkz: beslemesinler de ölsün mü>

   safiyane   18.05.2009 23:19
   #1390537
5.

onlar o kedi büyüdükten sonra bile küçük kalan kızlardır.

   atesisevensuyatapar   18.05.2009 23:21
   #1390542
 
reklamı kapat

yazdır