kemalistllerin bos ve mesnetsiz elestirilerde bulunmasi

1.

işte bu nedenlerle asla iktidar yüzü göremezler. son iki haftadır ki hükümet eleştiirlerine bakram ısınız; vay efendim adile naşit in göbeği niye sansürlenmiş, otobüste iki bacağını birden uzatan kıza ''toparlan'' niye denmişmiş. allah var kızada iyi reklam yaptırdılar. eskiden olsa direk milli takımdaydı. ama dedim ya eskideeeeeenn.
sigara içen kadın niye darp edilmiş. bak işte şeriat geliyormuş falan filan. yani bir avuç azgın azınlığın söylemleri. genele hitap edemediğiniz için izmir ve izmir zihniyetine sıkışıp kaldınız. üzülüyor muyum? hayır. tiksiniyorum sadece. seviniyoru muyum? evet.çünkü bıu kafayla sittin sene iktidar yüzü göremezsiniz. birde haşemalı kadının havuza sokulmama meselesi var ki tam komedya. neymiş rövanş almışlarmı. vah zavallılar vah.

ha bu esnada atı alan üsküdar ı çoktan geçti.


som olarakta somali ye yardım meselesi. neymiş efendim yardım gizliden yapılırmış. hadi ya. ulan kamuoyu oluşturmadan nasıl yapacan. hepsini geçtim ülkenin bayrağını niye ön plana çıkarmayasın. adamalr seni ecdad diye biliyor. ağabey diye biliyor. gayet doğal. takiyenin kralını yapıp, takiye yapmayın diyen kemalistler acıyorum size.

   entut   12.08.2011 23:32
   #2416568
2.

işte tam da bu nedenle eleştiriyoruz. abilik yapmak dava.. yoksa yardım mardım işin ajitasyonu.
türk milleti ne zaman ki tam eğitilir o zaman abilik yapmaya hak kazanır. şimdilik big brother'ın brosu, idare ediyor vaziyeti..

   zelisa   12.08.2011 23:36 ~ 23:36
   #2416574
3.

<bkz: başlık açanın yazım kurallarını iyi bilmemesi>

   dumdum   13.08.2011 17:59
   #2417114
 
reklamı kapat

yazdır