kendini aska acmak

1.

cok muhim bir $eydir. ahah, olm bu ramazan'in $u guzel vakti "kendini a$ka acmak iyidir, hadi" gibisinden zirvalamaniz icin ne kullaniyorsunuz? teravih kacacak sen hala a$ktasin, tek a$k allah-u teala'dir. bunu bil, kendini bil. scito te ipsum.

   henry flower   05.09.2009 21:32
   #1583135
2.

bir insanlık gerekliliği. ve özlenen, umulan olarak. ne yazık ki insan bundan korktu veya korkutuldu. aldatılacağı söylenerek insanlara büyük oyunlar oynanıyor. aşk en güzel salaklık ve zekilik mertebisidir oysa. ve her ikisi de insana en iyi şekilde yarar. ve insan bu mertebede korunandır. zarar yoktur. kimse zarara görmez aşkta.
kimseye zaten sonsuzlukta bir şey olmayacak. yirim, salaklaşma.

   rebirth   05.09.2009 21:50
   #1583155
3.

$imdi aramizdaki salaklar, biliyorsunuz aramizda salaklar da var, mallar, dingolar da anlayabilsin diye bardakla ka$ikla verecegim olculeri; labne peyniri filan diyerek caninizi sikmayacagim guzel kadinlar.

insan kendisini a$ka acmaz ki acmasina da ihtiyac yok. a$k zaten donemsel, hormonal bir hadise. sen istesen de istemesen de a$kta olmak sikinde rol sahibi olacaksin.

nihat sirdar ettiniz benim gibi sentimental, estet, melankolik adami. ya$ayacaginiz a$k dunyayi kurtaracak, sizse enginleri a$acaksiniz ve pembe kopuklu sularinda denizin vapur pruvalarinda yalnizlik karalayacaksiniz buyurdunuz.

vela nedir bilin mi?

   henry flower   05.09.2009 21:55
   #1583158
4.

<bkz: bilip de anlatamamak>

derinliği bilinmedikçe, direk dalga motora açık bir konudur ki zevzeklik gereksizdir.

sen tabi kendi yorgunluğunda ki gençsin anladığım kadarıyla amma velakin coşkun bir kendini bilimezlik içindesin ve çelişkilerinde seninle geliyor. bu çok negzeldir salak olana. ki bu negzeldir aşkı yaşamayana... bu negzel değildir ki vah sana. aşkı yaşayacak ve o elini yüzüne süreceksin. hani o elle mastırını yapıyordun ya. hah o elini. ve o el, senin daimin olabilir, amman...

   rebirth   05.09.2009 22:03
   #1583165
5.

terkedildikten sonra zor olan hadise.
sıkıysa güven de aç bir daha aşka kendini gene ye kıçına tekmeyi.

   celiskiler kralicesi   05.09.2009 22:09
   #1583170
6.

heheh, a$kta doktora ogrencisi bir karde$imiz "derinlik" deyince birden dellenmekle ili$kilendiriyorum soz konusu durumu. hele bir de ya$, mastir gibi ucuz polemik amalgamlari ile suslenince tam nihat genc tarzi saldiri oluyor, tadindan yenmiyor. be kuzum, el'mi$, rektal tu$e'ymi$, a$kmi$, felsefeymi$, hayatmi$ zirvalamalarindan sonra gelip de sana veren kadinin...ahahah, cumlenin devamini kendi denyo algi e$igi ile orantilandiran ve o pek kutsî "a$k" mefhumunun sikko bir tektarafli yanilsama donemi olduguna kânî olamami$ kuzular icin garniturlendirelim:

ah nasil da a$ik oldum anam sikildi. a$k super. a$k cok tatli. a$k bacakaralarimdan akinti halinde sizip haliya damliyor. her yanim a$k; ya$amin bekasi icin a$k'a ihtiyac duyuyorum. bahsettigim a$k hayvan sevgisi, tabiat tapintisi da degil, bildigin hemcin veyahut kar$i cinsle ili$kilendirilen bir seks oncesi hazirliklar teselsulu. sonra bunu lehimledigim alan, "mutluluk" olacaktir elbette. niye? daha once de dedigim gibi $i$irilebilir lateks zeplinim, yani kaputum, bana bunu soyluyor. a$k icin para harciyorum kimi: bankamatigim benimle konu$uyor.

..
a$k dedigini filmlerden ogrenmi$ tantric sex meraklisi muazzep, o i$le oyle olmuyor.

   henry flower   05.09.2009 22:10
   #1583173
7.

aşık olamamak için en güzel fiiliyat..

saçı başı yapıp, kendine çeki düzen verip, gözlerinizi biraz kısın ve sağa-sola bakınmaya başlayın.. aşık olunacak insanlar göremezsiniz. hatta kendinizi sırf buna şartladınız diye, hayatınızın geri kalan kısmında asla aşık olamazsınız..

   dieu   05.09.2009 22:18 ~ 22:18
   #1583184
8.

kitaptan, filmlerden aşk öğrenen aşk ile zırvalayanların anlayamayacağı bir "derin" bilgelikle işleyendir. sen istediğin ve sevdiğin o, güzel gereksiz ve yerine oturmayan kelimelerini kullan ve savun kendini ey insan.

sen aşağıda ve hiçbir zaman aşık olamamadasın. ve olamayacaksın, en azından uyanmadan. belli ki ümidini de kesitin değil mi, o kadar yalnızsın? işi şimdi entelekte vurup sıyrılmak istiyorsun. ve sen sadece ezberdesin. deneyimin de yok yahu. ulan bari bir yaşa da öyle laf et. ya da sus değil mi? insansan ve sana insan diyeceksek eğer. bir ağırlık da olmalı. aşk ağırlığı. o yok. ne var? hınç, kızgınlık, kazık yemişlik... nasıl bildim lan? *. ama bunlar senden kaynaklandı.

aşk sadece karşı taraftan kaynaklananlar üzerine kurulmaz. ve şimdi sen diyorsun ki ben aşkımı mantıkla değerlendiriyorum. işte en büyük zarar. sen hangi işini ruhsal birliktelikle, yani senden kaynaklanan gerçek silsilerle uyguladın ki? şimdi sen yargıla tabi o duygusal, ruhsal durumu mantıkla. ama yemezler.

ve seni daha da büyüğü bekliyor. aslında sen büyük bir aşkın özlemi için küfrediyorsun aşka. aşk seni bulsun diye...

ah ah sizleri çok iyi biliyorum. sizlerin bu önbezginliklerinizi (yargı değil. önbezginlik. ölmek istemekle eş değer).

   rebirth   05.09.2009 22:28 ~ 08.09.2009 02:03
   #1583199
9.

<bkz: acil susam acil>

   andie   05.09.2009 22:33
   #1583209
10.

ask tecrube edebildigim kadariyla on/off switch'iyle gelmiyo. sinsi sinsi gelip enseye bi saplak atiyo, sonrasi yildizlar, kalpler, isiklar falan.. ben kendimi aska actim diyemem o yuzden, ama ask kesinlikle benim icimi acti. "hmm" tipi insandan, "hihihi" tipi insana direkt gecis.

kendini aska acmak, en fazla askin, asik olmanin tadini cikararak olabilir bence. onun icin de, baktiginizda gozbebeklerinizi kalbe ceviren (cizgi filmlerdeki gibi evet!) bi sevgili lazim. sarildiginda boooooyle nasi desem, pamuklara sarip sarmalanmis gibi hissettiren bi sevgili. hem ye, hem yaninda yat!

   buena   05.09.2009 22:36
   #1583215
 
reklamı kapat

yazdır