kibris sehitlerinde gazete dagitan komunist gencler

1.

bu gençler 15-20 metrede bir bir sağdan bir soldan olmak suretiyle suratınıza dogru gazete uzataraktan zaman öldüren gençlerdir.çoğu neden orda olduklarını,ne dagıttıklarını bilmezler..birini çekip komunist misin? desen valla ben bişey yapmadım diye cevap vermesi muhtemeldir.bunların dişilerinde dizde biten, bittiği yerden tüller pıçkıran etekler olur.o eteklerin altına file çorap altına da converse giyerler.erkekleri de gözleri sürmeli, yer yer uzun saçlı, yer yer gotik, yer yer emo olabilmektedirler. küpeleri de vardır.üstleri başları pistir ama sanmayın ki pislikten pistir. üstlerini başlarını eskitirler, pisletirler.gıpgıcır conversleri falçatalarla parça pincik ederek giyip şekil yaparlar..arada yolları sevgi yoluna düşerse abi bana çee kolyesi verseneee şeklinde tezgahlara takılırlar..böyledir bu gençlerimiz...yazıktır.
<bkz: önce insan ol>

   starbreeze   30.06.2007 14:41
   #511451
2.

kendi inandığı şeylerin sonuna kadar arkasında duran ve ne yaptıklarını bilen gençlerdir. çoğu sanıldığının aksine gayet muhabbet ve sosyal bireylerdir. komünizm insanları asosyalleştiren bir olgu değildir. converslerini parçalamaları kendi tercihidir. kimseyi ilgilendirmez. gereksiz genellemedir. bu genellemeleri yapmak yazıktır.

   sapphicious   30.06.2007 14:46
   #511462
3.

ayagında nike ürünü 150 ytllik converse ile komünizmden bahseden gencliktir. parçalarlar ayakkabılarını bize nedir ancak ortada paradoks vardır. bir ayakkabıya o kadar para bayılıp kapitalizm eleştirilemez. ayakkabı madem parcalanacaktı niye o kadar pahalısı alındı bu ayrı konudur... komünizm pek tabii asosyalleştirmez, alakaya maydonozdur bunu söylemek.
bu gencler komünizmi anlamadan ya para yada sadece görüntü ugruna yollarda bekleşirler. komünizmin ne oldugunu algılayamamiş bireyler ise bu insanları savunurlar.

   mojopin   30.06.2007 14:56
   #511489
 
reklamı kapat

yazdır