kisinin kendini pazarlamasi

1.

var bole tipler.

ben şöyle iyiyim. böyle yetenekliyim. elimden bi kaçan bi de uçan kurtulur. yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır*. şöyle zekiyimdir şu milletvekili çok yakın ahbabım olur. vb türlü yavşaklıklarla kendini karşı tarafa pazarlar. oysaki hayatları boyunca bi sikim iş yapmamıştır. ebleh yurdum insanı da saf ya o kendini ole tanıttı deyu hakikaten onun ole olduğunu düşünür ve onu ayrı bir yere kor hayatında. bu millet bu saflıkla ne kadar böyle gidecek o da ayrı merak konusu.

   guadalupe hidalgo   08.01.2012 17:55
   #2469867
2.

inatla pazarlanmaya çalışılan şeyleri satın almadan önce baya bir düşünmek gerekir, kişiler için de aynısı geçerlidir. ne kadar övüyorsa kendisini, o kadar uzaklaşmak gerekir.

   evetdelirdim   08.01.2012 18:02
   #2469869
3.

mal olduğunu kabul etmiştir.

   sizofren psikiyatr   08.01.2012 21:49
   #2469939
4.

<bkz: yaptım ama sor bi neden yaptım>

   sioux   08.01.2012 23:06
   #2469972
5.

üniversiteyi bitirmeden kariyer yaptım. takım elbise bağımlısıyım. henüz lisede anneciğim dünyada sadece on tane üretilmiş bir takım elbise hediye etmiş üstüne de hiç unutmadığım ' umarım öss de de ilk ona girersin :) ' yazılı kartı iliştirmişti . bağımlılığım öyle başladı sanırım . çok sonradan markalar kesmedi sizin asistanı olmak için biyerlerinizi vereceğiniz terzilere pardon modacılara diktirmeye başladım . bu kötü alışkanlığı kendimi pazarlamak için hep kullandım ve kullanmaya devam edeceğim. çünkü gardrobumun fotoğrafı ile bile pompaya koşabiliyorum. oysaki şahsen insanların ne giydiğine değil ne giymediğine önem veririm ben. mesela takım elbise giymediğim zamanlar iç çamaşırı da giymem .

   mark dakuskus   08.01.2012 23:14
   #2469976
6.

<bkz: kişi kendisinin pezevengidir>

   mrmakeitrain   08.01.2012 23:14
   #2469977
7.

yatakta genelde erken boşalırım. ama anlayışlı olmak lazım sonuçta bunu vücuttan atmak gerek demekki. yani böyle bi betnik var ve bunu yatağa kadar taşımışım tabi bırakıcam bi an evvel. ancak nadiren de olsa bibuçuk iki saat koşarım. sarhoşsam yani kessin. hard severim. kelepçeler,halatlar kullanırım. küfrederim saç çekerim boğmaca oynarım , suratına tükürürüm. kahvaltı için asla ısrar etmem kahveye bile tenezzül etmem.ama kötü hissetirecekse hemen uzaklaşmam. kendi vicudumda kıldan tüyden hoşlanmam ama karşımdakini yargılamam. kalender meşrebim her kadında sevecek bişeyler bulurum . ama zor aşık olurum . aynı anda olurum dil küpesinden hoşlanmam.

   mark dakuskus   08.01.2012 23:21
   #2469978
8.

cinsel uzvum 9 çarpı 1,8 cm uzunluğunda toşaklarım birer yumurta büyüklüğündedir. 1,92 boyunda 74 kilo çekiyorum. neden takımları diktirmeye başladığımı anlamışınızdır çünkü zor hatlarım var. popom küçük . düzenli yürüyüş yaparım ayrıca dans ederim. müzikten hoşlanmam sadece nadiren klasik müzik dinlerim ve ya daha önce dinlemediğim grupların konserlerine katılırım . sinemadan ve tiyatrodan hoşlanırım en geç iki haftada bir oyun izlerim. profosyonel bir okuyucuyum ve at binerim. taocu sekse inanmam ancak lisede boks yaptım. vuruşun şiddetinin geri çekilmenin hızında olduğunu bilirim, öğretirim. araba kullanmam motorsiklet ehliyetim var. hızlı motorları sevmem vespa binerim. adrenalini başka yerlerde ararım ya da genelde böyle bi ihtiyaç duymam. çocukları severim ancak evlilik sözleşmeme ilk on sene çocuk yapmama maddesi koyacağıma eminim. evlatlık almak en büyük hayalim bir diğer hayalim de köyümüze rehabilitasyon merkezi açmak .

   mark dakuskus   08.01.2012 23:29
   #2469981
9.

ciddi bir adamımdır. genelde ilk eleştiriler suratsız olduğum yönündedir. insanların bir araya gelip kahkahalarla güldükleri ortamlarda sinirlerim bozulur . ancak laf sokmuşsam ve etkisini artırmak için kahkaha patlatmam gerekiyorsa acımam. acımasız bi yaradılışım var. sadece kadınların gülmesini kadınların kahkaha atmasını isterim. hakkaten bi masaya toplanmış kahkahalarla gülen bir grup saptan daha sinir bozucu ne olabilir bilemiyorum . hayatım boyunca sigara ve alkol tükettim maalesef devam ediyorum. bu sınırların dışına çıktığım oldu. baya dışına. çekilmemiş on beş kısa film senaryosu yazdım . ayn rand'in atlas vazgeçti' si dışında herhangi bir kadının yazdığı bir kitabı okumadım, okumam . modern sanattan tiksinirim mizahı sanat olarak görmem ondan da tiksindiğim zamanlar olmuştur. özellikle son dönemde patlayan karikatür çılgınlığı yüzünden bi kaç kere kusmak zorunda kaldım. çekilmiş en iyi türk filminin barda olduğunu savunurum ve david fincher 'a oskar vermeyen bir akademiye saygım yoktur . günümüzde incelenmeye değer en önemli mevzunun fethullah gülen olduğunu düşünürüm ama çok gencim henüz.

   mark dakuskus   08.01.2012 23:52
   #2470012
10.

etrafımızın farkına varacak yaşa geldiğimiz andan itibaren gülücük saçtığımızda verilen tepkilere bakarak daha çok gülücük saçma çabasına girişen insanlarız neticede.dolayısıyla herkes kendini gösterme çabasında,çok doğal bi ihtiyaç.strateji değişiyor sadece.kimisi gizliden gizliye yapıyor kimisi ayan beyan.
"ben falanca konuda çok iyiyim çok iddialıyım,en birinci benim" diye kendini net bi şekilde ortaya koyan embesiller de var insanları manipüle ederek kendinden bahsedilmesini sağlayan çakallar da.fark bu.

   laa boheme   09.01.2012 00:01
   #2470022
 
reklamı kapat

yazdır