kiz arkadasla konsere gitmek

1.

her ne kadar kulağa hoş gelse de aslında bombok bir durumdur. yok efendim sevgilimle konsere gideceğim, romantik anlar yaşacağım, şöyle yapacağım böyle edeceğim diye düşünmeyin hiç. kusura bakmayın sik yaşarsınız öyle romantik anlar.

şöyle oluyor efendim.
konsere gidersiniz kalabalık bir ortam vardır. envai çeşit öküzcan vardır. yanınızdaki hatuna göz koyan öküzler de epeyce çoktur. bu durumda siz sürekli hatunun götünü kollarken, sevgili hatuncan deliler gibi eğlenir. peki ne anladım ben bundan ? hiç. bilsem eve gider, açardım teybi, hatunla oturur romantik romantik dinlerdim.
ha unutmadan bir de sizden bazı istekleri olan hatunlar vardır ki; aman derim. hatun size, beni sırtına al der. tamam erkeksiniz, güçlüsünüz kaslısınız, alırsınız sırtınıza ama sırtınıza aldığınız andan itibaren hatunun götü kabak gibi meydana çıkar. kimbilir belki birileri de el atar. tamam avrupa ülkesi olmaya uğraşıyoruz ama ters bunlar bize be abicim. sadede gelirsek kız arkadaşla konsere gitmek boktan bir durumdur. erkek erkeğe gitseniz daha fazla eğlenirsiniz.(valla). hem kimsenin götünü kollamak zorunda da kalmazsınız. herkes kendi götünden sorumlu olur. ne kadar da kulağa hoş geliyor değil mi ?

   376   12.06.2007 01:56 ~ 01:58
   #462220
 
reklamı kapat

yazdır