kizlarla derdi olan erkekler icin alternatif secenekler

1.

olmaz demeyin.. her erkek kızlar için ölecek, bir sarı saçın bir kara gözün uğruna, kendi tabirleriyle tırnak içinde söylüyorum, 25 gram et parçası için parçalanacak diye bir kaide yok. derdiniz var, olabilir, sakin olun ve derin bir nefes alın..

öncelikle bakın bakalım süslü kıyafetler, abartılı takılar ilginizi çekiyor mu? allahım kadınlar ne kadar şanslı her şeyin güzelini onlara yapıyorlar diyor musunuz? en son kendinize gizli gizli pembe bir kazak aldıysanız ve en sevdiğiniz aktivite annenizle evde oturmaksa hımm, röfle size yakışır umarım, yılbaşında sahne alıp bütçeyi de doğrultursunuz.
fatih ürek' den sizin için geliyor,
hadi hadi hadi..

bu ilk öneriye " siktir lan ordan ben tam bir erkeğim, hoop bacım ne diyon lan sen .." tepkisini verenler. aynı cümlede hem bacım hem küfür kullanabildiğinize göre evet erkeksiniz belli oldu. ama kadınlarla derdiniz var. sanırsam derdiniz paylaşımcılık. yani siz alalım verelim şöyle bi sinerji olsun iyi niyetleriyle hatunlara yaklaşıyorsunuz, ama onlar acaip yaratıklar size abaza damgası yapıştırıyorlar. böyle abicim bunlar üzülme.. sanki bir yerleri eksilecek. ruslar var ya. onlarda hem naz tuz yok, hem saçları orjinal sarı kaşlar ben burdayım demiyor, hemi de grup indirimi yaparlar. ne yani çirkin türk kızlarına mı kaldın..?

hem yüzde yüz erkek, hem de abaza değilim diyen erkekler büyük ihtimal vakt-i zamanında kızlardan kazık yemiş olanlar.. kız milleti dert milleti.. aldatmıştır, pudrasına para yetmemiştir, mango önünde ağaç etmiştir. ve haketmemişsinizdir bunları.. genelleme yapmak, her sarışın aptal olur, her sahte sarışın süslüdür, esmerse çirkindir, makyaj yapıyorsa duble çirkindir beyanatları size bir şeyler kazandırır umarım.. buna seçeneğim yok,
salın gitsin....

   sincity   30.12.2007 20:27 ~ 31.12.2007 03:02
   #794773
 
reklamı kapat

yazdır