koc kadini ile balik erkegi arasindaki burc uyumu

1.

doğum günleri birbirinden çok uzak olmamasına rağmen, dünya görüşleri açısından aşılamayacak bir uçurumla ayrılırlar. kadın çok azimli ve gerçekçidir, erkek ise romantik ve hayalci, hiçbir şeye karşı sabit bir düşüncesi olmayan hatta kolayca ikna edilebilecek biri gibi görünür. sizi çıldırtabiklecek bir durum. oysa o, kendisi hakkında başka türlü düşünür; uyumlu kendisini başkasının yerine koyabilen, en farklı görüşleri ve tartışmaları anlayabilen biri. pratikte kolayca oynanabilecek bir oyun değil.

diğer yandan onu değerli kılan, anlayışlılığı, tarafsızlığı, yardımseverliği, tasa ve sıkıntılara gerçekçi yaklaşabilmesidir.

eğer onu gerçekten seviyorsanız, bir şekilde onun fantazi dünyasına girmek zorundasınız, ama dikkat edin de tamaiyle içine girip kendinizi kaybetmeyin. bu ilişkiden daha çok kazanç sağlayabilmek için, onun dünyayı daha gerçekçi görmesine yardım edin.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:49
   #165688
2.

koç ve balık arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. koç gerçekçi ve hareketlidir. balık ise hayalperest ve duygusaldır. bu anlamda birbirlerini anlamaları oldukça güçtür. koç burcu insanının ilişkiden daha gerçekçi beklentileri vardır ve erkeği anlamakta güçlük çeker. asla onun kadar derinleşememektedir.bu da arada kopukluk yaratmaktadır. diğer yandan balık'ın hayata bakış şekli koç'u eğlendirebilir. fakat erkeğin tavırları uzun vadede koç burcunu çileden çıkaracaktır. bu iki tip arasında seksüel açıdan çok da uyumlu bir ilişki olmaz. balık'ın duygusal yönü ağır basacağından koç kadar aktif olmayacaktır. ancak koç burcu, balık'ın iç dünyasına girebilir ve onu anlamak için çaba sarf ederse ilişkileri devam edebilir. fakat uzun vadede uyumlu ve başarılı bir ilişki olmayacaktır.

   auset   23.02.2007 13:37
   #232681
3.

oldukça uyumsuz bir çift .

   blackmorello   23.02.2007 13:37
   #232684
 
reklamı kapat

yazdır