koc kadini ile basak erkegi arasindaki burc uyumu

1.

bu ilişki, koç kadını için bir problem olabilir. eğer birşey herzamanki yerinde değilse, bunu hemen fark eder ve her şeyin yerli yerinde olması gerektiğini düşünür. bütün çabalara rağmen fikrini de değiştirmez. öyle çok ilgi alanı vardır ki siz seksin yokluğunu hissetseniz de onun bunu faredecek zamanı olmaz. hatta bu konuda insiyatifi ele almanıza memnun olur.

birbirlerinin farklı mizaçlarına katlanmak zorunda olmalarına rağmen, uzlaşmaya hazır ve sevgi doludurlar. sizin değişim ve harekete ihtiyacınız olmasına rağmen, o alışkanlıklarına sadıktır, alıştığı çevreyi herşeyden fazla sever. siz, doğal hareket eden bir insansınız, buna karşılık o herşeyi enine boyuna düşünen ve herşey için mantıklı kanıtlar öne süren biridir. sizin göz yumabileceğiniz şeye karşı, o çok az anlayışlı davranır.

bazıları başak erkeğinin zevk kelimesini hiç duymadığını iddia ederler. bu kişiler, ancak başak insanını yakından tanımamış kişiler olabilir. onun içindeki hazzı uyandırmak sadece size düşer. daha sonra tıpkı bir volkanın patlamasını yaşarsınız ki duyma ve görme duyularınız kaybolur ama daha fazlasını yaşamaktan duyduğunuz zevk asla!

sizi tam olarak tanımadan, sevmesini beklemeyin. kendi kişiliğinizi biraz frenlemeli ve yaşamın her anında ve aşkta ona karşı sabırlı olmalısınız. bu işe yarayacaktır.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:43
   #165681
2.

koç ve başak birbirinden çok farklı karakterler çizerler. koç burcu dışa dönük, zeki ve sözünü sakınmayan girişken bir yapıya sahiptir. başak ise titiz, detaycı, alışkanlıklarına bağlı ve çalışkandır. koç burcu insanı başına buyruk ve aklına eseni yapan bir tutum içinde olduğu müddetçe başak bu duruma sessiz kalmayıp eleştirecektir. eleştirilerini katı ve alaycı bir dille de ifade edebilir. koç burcu bu tip eleştirilere katlanamaz. diğer taraftan birbirlerini zamanla daha iyi tanırlarsa uyumlu bir ilişki kurma ihtimalleri yükselecektir. koç zamanla başak'ın ne kadar derin duygulara sahip, zeki ve çok yönlü bir insan olduğunu anlayacak, başak ise karşı tarafın iyi niyetli, çocuksu iç dünyasını fark edecektir. seksüel anlamda koç, başak'a nazaran çok daha arzulu ve şehvetlidir. bunun nedeni başak burcunun bir ilişkiye çok yönlü bakmasından ve önceliğini romantizmden yana kullanmasından kaynaklanır. bu iki tip birbirlerini tanıdıkça daha çok seveceklerdir. birbirlerinin kişiliklerine saygı gösterdikleri ve bazı detaylar konusunda sabırlı oldukları müddetçe uyumlu bir ilişki yakalayabilirler.

   auset   23.02.2007 13:49
   #232703
 
reklamı kapat

yazdır