koc kadini ile boga erkegi arasindaki burc uyumu

1.

boğa çok nadiren hızlı karar verir, bu nedenle onun kendisi için doğru kadın olduğunu anlaması uzun vakit alır. koç kadını hiçbir zaman acele etmeyen boğa erkeğini tutmak için, alışılmamış derecede sabırlı olmak zorundadır. onunla ilk kez karşılaştığınızda, bir rüya adamı olmadığını fark edersiniz. ayakları yere sağlam basan, dünyaya bağlı bir insan olması, hareket ve değişime ihtiyacı olan sizi oldukça şaşırtabilir. diğer yandan onu bir kere, kendisi için rüyalarının kadını olduğunuz konusunda kandırabilirseniz, size daima sadık biri olacaktır.

boğa erkeği evcimen bir tiptir, rahat ve hoş bir hayatı sever. örneğin evi çok rahat idare eder ve böylece kendine iyi bakar. burada onun karakter özelliklerinden biri ortaya çıkar: boğa erkeği temelde iyi bir işçidir ki bu da en fazla fark edilen özelliğidir.

sohbet sırasında etrafında neler döndüğünü bilen, şakacı ve komik bir konuşmacı olur, bu da sizin hareket güdünüze denk düşer.

finansal olarak boğa erkeğinin yanında hiçbir sorunu dert etmenize gerek yoktur.

boğa erkeği hayatı boyunca, zihinsel, ruhsal ve bedensel olarak genç kalır ve siz bu koşullar altında ona bu derece ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:40
   #165677
2.

koç ve boğa burçlarının ilişkisi çok uyumlu değildir. koç burcu hareketli, girişken, hevesli , aklına koyduğunu o an yapmak isteyen, bağımsız bir kişiliğe sahiptir. erkeği ise sakin, güvene önem veren, tutucu ve iradeli bir tiptir. boğa, adımlarını düşünerek atar ve kararlıdır. koç ise ani çıkışlarıyla dikkati çeker. bir süre sonra koç burcunun bu tavrı boğa'nın sabrını taşırabilir. aynı şeklilde boğa'nın tutumundan bir süre sonra sıkılabilir. seksüel anlamda her ikisi de aktif olmakla beraber her iki tarafın da kişiliğinden taviz vermesi gerekir. zamanla bu durum tarafları yıpratacağından ilişki fazla uzun ömürlü olmaz.

   auset   23.02.2007 13:52
   #232710
 
reklamı kapat

yazdır