koc kadini ile ikizler erkegi arasindaki burc uyumu

1.

koç kadınındaki yoğun annelik duygusunu, hiç kimse ikizler erkeği kadar uyarmayı başaramaz. o, bir erkek vücudunda kişileşmiş çocuktur ve çocuk olarak kalır. her ne kadar şakalarını biraz sıkıcı bulsanız da esprilerine ve her konuşmayı kendine çekme yeteneğine katlanacak bir mizah anlayışınız olmalı.

ideal sayılabilecek olan bu ilişki, hayatı uzun süre dolduracak birçok ortaklık içerir. bunun gerçekleşmesi uzun sürmez, çünkü ikizler erkeği, kendinde olmayıp koç kadınında bulunan birçok özelliğe hayran kalır. mesela, kadının bir işe başlayıp sonuna kadar götürme özelliği. buna karşın erkek bir konu üzerine yoğun bir şekilde konsantre olmayı başaramaz. bir sorunla uzun süre uğraşabilmesi için çok özel bir motivasyonu olmalıdır. bunun için para bile etkili değildir. evlenmeye karar verdiklerinde de erkek, kadının meslek hayatına devam etmesini ve hatta yavaş yavaş kariyer yapmasını severek izler.

ikizler erkeği çok kolay etkilenebilir ve iyi önerilere devamlı açıktır. ancak yanlış öneriler sunan kişilerle bataklığa sürüklenmemesi için ona daima dikkat etmelisiniz. bu açıdan bakıldığında, herşeye kolay inanması, onu çok ciddi zorluklarla karşı karşıya bırakabilir.

yaşam dolu yapısına rağmen ikizler erkeği kolayca elde edilebilecek biri değildir. onu kendinize bağlamak için bütün özelliklerinizi teraziye koymalısınız. hiçbir flörtü kaçırmamak için daima hazır olması, sizi hiçbir zaman derinden yaralamamalı.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:40
   #165678
2.

koç ve ikizler arasında pek de uyumlu bir ilişki olmaz. özellikle ikizler'in çift karakterli oluşu ve ruh halinin sürekli değişkenlik göstermesi koç burcu için zor idare edilebilir bir durumdur. aynı şekilde ikizler de koç burcunun ani ve sert çıkışlarını anlayamamaktadır. bu iki tip arasında seksüel bir uyum olabilir. her iki taraf da cinsellikten zevk alır ve yeniliklere açıktır. hareketliliği sever. özellikle ikizler'in hayal gücü koç'u ateşler. her iki tarafın da birbirini elde tutmak için kısıtlayıcı olmaktan vazgeçmesi ve birbirine öncelik tanıması gerekir.

   auset   23.02.2007 13:52
   #232709
 
reklamı kapat

yazdır