koc kadini ile koc erkegi arasindaki burc uyumu

1.

iki koç karşılaştıklarında etrafa kıvılcınmlar saçabilir. düşünce farklılıklarına rağmen , birbirlerinin düşüncelerindeki temel noktaları anlamaya ve bir çözüm bulmaya çalışırlar. ikisinin de belirgin önderlik karakterleri yanyana geldiğinde, ortak yaşamları hiçbir zaman sıkıcı olmaz.

iki koç birbirini gerçekten sevdiğinde, biri diğerine kendi kişiliğini bulması için serbestlik verir. akıllı bir koç kadını, koç eşinin, kendisinin de onun kadar güçlü olduğunu ve yaşamla tek başına da başa çıkabileceğini hiçbir zaman anlamasına izin vermez. iki koçun ilişkisi, ikisinin de amaçlarına uygundur ve birbirlerini tatmin etmek onları çok mutlu eder.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:39
   #165676
2.

koç burcu güçlü karakterli ve girişimcidir. aynı şekilde bir o kadar dışa dönük ve hareketlidir. bu çok ateşli bir birliktelik olabilir. ilişki çok yoğun bir şekilde yaşanacaktır. tarafların birbirine üstünlüklerini kabul ettirmeye çalışması önemli bir sorun olabilir. bu durumda ilişki çok da fazla sürmeyecektir. eğer her iki taraf da anlayışlı olursa bu ilişki biraz daha uzun sürebilir. seksüel anlamda uyumludurlar. beklentileri hemen hem aynıdır. başlangıçta çok ateşli olabilirler, fakat daha sonraları aşırı kıskanç davranışlarla birbirlerini kısıtlamak isteyebilirler. bu da çiftlerin birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olacaktır.

   auset   23.02.2007 13:53
   #232711
 
reklamı kapat

yazdır