koc kadini ile oglak erkegi arasindaki burc uyumu

1.

oğlak erkeği, bir oğlak gibi, vadideki bir av sahasında değil, tam tersine yüksek zirvelerde bulunur ve yüksekler için canını verebilir. akıllı, hırslı, gayretli ve canlı biridir. başarı vadeden her türlü meydan okumaya hazırdır ve çoğunu başarıyla sona erdirir. belirlediği öncelikler sıralamasının başında meslek vardır ve ikinci sırada siz gelirsiniz. özel yaşama ayırdığı zaman, sizin için daima yetersiz kalır.

oğlak erkeği hep yüzleşmeyi ister, sizin görüşünüze göre de bunu biraz abartır. kavga aramayı ve kavga için kavgayı sever. bu daimi kavga sevgisi sizin tahammül sınırlarınızı aşmamalı.

bir aşık olarak sınır tanımaz, ateşli ve sevecendir. onu, en kötü kavgalar bile, problemi çözmek için değil, ama onunla olan uyumsuzluğunuzu yok etmek zevk verdiği için, sizinle yatmaktan alıkoyamaz. oğlak erkeğiyle geleceğiniz güven altındadır. çünkü kazandığı parayı elinde tutmayı bilir. ancak ailesine aşırı düşkünlüğü ileride size bir yük oluşturacak ve zorluklara neden olcaktır.

kaynak: müneccim.com

   plebisit   02.01.2007 11:46
   #165686
2.

koç ve oğlak arasında biraz zor bir ilişki yaşanabilir. çünkü oğlak burcu zor ve iddialı bir tiptir. kişilik özellikleri kesin çizgilerle belirlenmiştir. kolay kolay da kişiliğinden taviz vermez. çalışkan, azimli ve zekidir. aklına koyduğu bir işi bitirmeden içi rahat etmez. hareketlidir ve sevdiği kişiye sonuna kadar bağlanır. oğlak burcunun bu özellikleri koç'u etkiler, fakat koç burcunun aşırıya kaçan hareketleri oğlak'i çileden çıkarabilir. böyle durumlarda birbirlerine karşı anlayışlı olmayı becerebilirlerse önemli bir sorun yaşamazlar. diğer taraftan oğlak oldukça tutumludur ve ailesine düşkündür. koç burcu insanının ne kadar savurgan olduğunu göz önünde bulundurursak, oğlak'ın bu burç için yaratılmış bir can simidi olduğunu düşünmeden edemeyiz. her iki taraf da seksüel açıdan hareketlidir. birbirlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. aynı yönde hareket etmeyi becerirler ve birbirlerine olan saygılarını yitirmezlerse bir ömür boyu mutlu olabilirler.

   auset   23.02.2007 13:38
   #232685
 
reklamı kapat

yazdır